chapaevka-church

Джерело освячення

Слово "освячення" означає відділення. Саме відділення від гріховного світу є необхідністю для спасіння душі, бо він ввесь приречений на знищення. Також освячення чи відділення несе ціль дати відмінне від гріховного світу життя, що прославляє Бога.


Молитва, як звичайне явище християн

Молитися завжди й безперестанку(1Сол.5:17), - ось що має бути у житті кожного християнина. Шукати не власного жадання вирішення питання, але виключно волі Бога. Так робив Христос(Матв.26:42) і так Він закликає робити нас(Лук.12:31)


Християнська єдність у звичайному житті

Ще з перших років існування Церкви Божої, ми бачимо, як особливо чуттєво відносилися одновірці Христові до потреб один одного. Новий заповіт пронизаний цією сердечною турботою й любов'ю між християнами у всіх питаннях їхнього життя. Це стосувалося і елементарних фізичних потреб, і ще більш важливих духовних проблем братів і сестер у Господі


Народ Різдвяного благовоління

А "у людях добра воля", - проголошується та категорія людей, що можуть отримати цей мир від Всевишнього Бога. У грецькому тексті дане слово(Євдокія) стоїть у Родовому відмінку, що вказує на призначення даного вислову. Іншими словами це слід розуміти, як " у людях доброї волі" чи "в людях благовоління". Бог надає Свій мир тим людям, що відповідають Його схваленню.


Злочин та покарання

Грудневий Спомин нічим не відрізнявся від усіх попередніх цього року, за виключенням, що в тому богослужінні, де концентрувалася увага на ціні нашого спасіння, покаялася людина, за яку багато-хто молився протягом 20 років


« 1 2 3 4 ... 32 33 »

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Чи являється для вас молитва перед їжею чимось особливим?
Всего ответов: 46

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0