chapaevka-church

Давати благо іншим

Христос приніс Себе в жертву заради спасіння приречених на загибель людей, а також всім Своїм життям показав приклад жертовності та служіння іншим. Це має бути наповненням всього життя тих, хто увірував та прийняв цю Божу благодать, щоб так само передавати її іншим.


Змінюватися, щоб виконувати своє покликання

Якщо ми не досягаємо змін в бік Ісуса Христа, або й ще гірше, - з часом знову стаємо бути все більш схожими на "старого чоловіка", то це пряме свідчення того, що ми не виконуємо свого покликання


Необхідне підживлення

Без надання енергії ззовні, - перестане працювати не тільки будь-який прилад, але і будь-який послідовник Ісуса Христа. Тільки завдяки надходженню сили Духа Святого в серце таких, вони зможуть не тільки служити Господу, а й просто жити визначеним Богом життям.


Особиста відповідальність

Незалежно від того, знає вона про це чи навіть не догадується, атеїст чи віруючий, громадянин певного суспільства чи просто турист, жінка чи чоловік всі мають певну відповідальність. Вона просто залежить від нашого життя і обставин у яких ми перебуваємо


Необхідність оновленого життя

Саме через прийняття Ісуса Христа кожна душа стає дитям Бога і народжується згори. До цього часу вона повністю належить сатані бо має гріховну природу, яку необхідно змінити, щоб ввійти у сім'ю Бога і це може зробити лише Дух Святий. Про це сповістив Господь Никодиму під час їхньої нічної зустрічі. Завдяки покаянню через Святе Письмо Дух Божий звершує дивочні переміни людських сердець. Із приреченої на вічну загибель грішної душі Він вчиняє нове творіння у Христі Ісусі, яке віднині і навіки стає дитям Бога Всевишнього (Ів.1:12).


« 1 2 ... 29 30 31 32 33 ... 38 39 »

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Як часто Ви заходете на наш сайт?
Всего ответов: 19

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0