chapaevka-church

Світло свободи

Людина, що не знає Бога, знаходиться у рабстві гріха і як наслідок у "в’язниці" диявола (Ів.8:36). До тих пір, доки світло Христове не освітить полонену душу в її положенні, вона ніколи не знатиме свого приреченого положення. А доки не пробудиться під дотику люблячого Спаса і не піде вслід за Його покликом, так і буде в трагічному рабстві на віки вічні


Передати отриману благодать

Християни отримали благодать переміни свого положення перед вічністю і тепер Бог чекає, щоб кожен передав її іншому. Колись хтось Благу звістку приніс нам, а тепер ми маємо її віддати другому, щоб і він став щасливим навіки членом Сім'ї Бога (Мт.28:19-20)


Справжня надія

Та душа, що своє життя повністю покладає на Бога і має надію лише у Ньому, - всі свої вчинки проявляє у повній довірі Господу, не дивлячись ні на що. Той же, хто говорить про надію на Сина Божого, але при цьому поступає за звичаєм світу цього чи бажанням плоті, насправді давно вже втратив своє "посвідчення" і одного разу при "перевірці" понесе відповідне покарання, якщо не виправить становища негайно


Дивитися на Небо

Ісус Христос, коли перебував на землі, постійно навчав про необхідність "дивитися" на небо, звідкіля посилається людині все потрібне для життя. Бо тільки Отець Небесний дасть те, що вкрай важливе для життя земного і життя вічного у Царстві Його. Насичення п'яти тисяч людей двома рибинами і п'ятьма хлібами, є найкраща ілюстрація Божої доброти та всемогутності Його.


Співробітники Божі

Доброта Божа до людей - це наявне свідчення того, що Господь бажає всього найкращого людині і головне, – спасіння їй і вічного життя з нею. Для цього Він віддав Сина Свого Єдиного у жертву за наші гріхи, щоб ми не були покарані за провини, а стали дітьми Його навіки (Ів.3:16; 1:12)


« 1 2 ... 30 31 32 33 34 ... 38 39 »

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Коли ви в останнє читали БІБЛІЮ?
Всего ответов: 50

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0