chapaevka-church

Необхідне підживлення

Без надання енергії ззовні, - перестане працювати не тільки будь-який прилад, але і будь-який послідовник Ісуса Христа. Тільки завдяки надходженню сили Духа Святого в серце таких, вони зможуть не тільки служити Господу, а й просто жити визначеним Богом життям.


Особиста відповідальність

Незалежно від того, знає вона про це чи навіть не догадується, атеїст чи віруючий, громадянин певного суспільства чи просто турист, жінка чи чоловік всі мають певну відповідальність. Вона просто залежить від нашого життя і обставин у яких ми перебуваємо


Необхідність оновленого життя

Саме через прийняття Ісуса Христа кожна душа стає дитям Бога і народжується згори. До цього часу вона повністю належить сатані бо має гріховну природу, яку необхідно змінити, щоб ввійти у сім'ю Бога і це може зробити лише Дух Святий. Про це сповістив Господь Никодиму під час їхньої нічної зустрічі. Завдяки покаянню через Святе Письмо Дух Божий звершує дивочні переміни людських сердець. Із приреченої на вічну загибель грішної душі Він вчиняє нове творіння у Христі Ісусі, яке віднині і навіки стає дитям Бога Всевишнього (Ів.1:12).


Світло свободи

Людина, що не знає Бога, знаходиться у рабстві гріха і як наслідок у "в’язниці" диявола (Ів.8:36). До тих пір, доки світло Христове не освітить полонену душу в її положенні, вона ніколи не знатиме свого приреченого положення. А доки не пробудиться під дотику люблячого Спаса і не піде вслід за Його покликом, так і буде в трагічному рабстві на віки вічні


Передати отриману благодать

Християни отримали благодать переміни свого положення перед вічністю і тепер Бог чекає, щоб кожен передав її іншому. Колись хтось Благу звістку приніс нам, а тепер ми маємо її віддати другому, щоб і він став щасливим навіки членом Сім'ї Бога (Мт.28:19-20)


« 1 2 ... 31 32 33 34 35 ... 39 40 »

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Як вам новий дизайн нашого сайта
Всего ответов: 43

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0