chapaevka-church

Найкраща настанова

Лише милістю Творця людина може набути прощення провин і доступ до щасливої вічності у Домі Отця Небесного. Лише завдяки Його волі й величній любові, людина перетворюється з грішного ворога Бога на святе дитя Його, що отримує Батьківський спадок у Його Царстві.


Сила бути свідком Божим

В наш час, коли ми не бачимо нашими фізичними очима Христа, ми маємо тісне єднання із Ним завдяки присутності Духа Святого в нашому серці. Саме Дух Божий дає нам здатність ясно бачити Спасителя у житті та розуміти Його волю, щодо нашого шляху.


Базові принципи християн

Будувати власне життя на базових принципах християнства і триматися їх вірно до зустрічі із Спасителем Христом – ось, що має бути наповненням життя дітей Божих і по іншому не буває.


Шукаючи справжніх цінностей

Слово Боже дуже чітко навчає про прагнення до справжніх, завжди маючих вплив на всі обставини життя, цінностей, що дають радість нині і принесуть блаженство у вічності. Це - єднання з Ісусом Христом, Який дарує спасіння для вічності і нині наповняє задоволенням наше земне життя.


Досліджуючи самого себе

Планове весіннє зібрання пасторів церков Золотоніського регіону(Драбівський, Золотоніський, Канівський, Чорнобаївський райони) пройшло тієї суботи в Церкві Христа Спасителя с.Чапаєвки.


« 1 2 ... 36 37 38 39 »

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Чи являється для вас молитва перед їжею чимось особливим?
Всего ответов: 49

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0