chapaevka-church

Правильні прохання

Дивно складається, що те, що послав нам Господь ми просимо відразу прибрати, адже Він це зробив, щоб досягнути певної цілі. Тому слід найперше молитися з подякою за ситуацію та з проханням зрозуміти причину і мету її виникнення. І люблячий Батько обов'язково дасть і розуміння, і шляхи виходу із неї, і виробить плід в серці нашому, якщо ми вірно відреагуємо на обставину життя


СПРАВЖНЯ ВДЯЧНІСТЬ

Вдячність, - це такий стан серця людини, що має глибоке внутрішнє задоволення від того, що їй чинить Бог, не дивлячись приємне воно чи ні. І це задоволення, як говорить ап.. Павло, є великий здобуток (зиск, багатство, скарб) 6 Великий же зиск то благочестя із задоволенням.7 Бо ми не принесли в світ нічого, то нічого не можемо й винести.8 А як маєм поживу та одяг, то ми задоволені будьмо з того.(1Тим.5:6-8).


ШЛЮБ, В ЦЕНТРІ ЯКОГО БОГ

Шлюб, - це задум та винахід Бога(Бут.2:24) і тому найкращим принципом будівництва сім'ї, буде саме будівництво за Його "інструкцією", викладеній у Слові Божому. Біблія ж, сповіщає, що тільки той шлюб відповідає волі Всевишнього, в центрі якого знаходиться саме Господь


Зростання через випробування

Щоб не трапилося ми зажди знаємо, що із нами Христос, Який обіцяв бути із послідовниками Своїми "повсякденно і до кінця віку" (Мт.28:20). Це вірне свідчення того, що відбувається процес Батьківського виховання, який виробляє в нас дуже важливу якість, - терпіння.


І радість, і сум … .

Ось і наша, всіма любима й дорога Юлечка, дочекалася свого коханого Сашу і побралася із ним у законному шлюбі, освяченому й благословенному Господом Богом.


« 1 2 3 4 5 6 ... 39 40 »

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Чи являється для вас молитва перед їжею чимось особливим?
Всего ответов: 49

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0