chapaevka-church

Найдовша коротка дорога

Історія переходу Ізраїльського народу, що йшов із єгипетського рабства до землі обіцяної, є найкращою ілюстрацією того, яким буває довгим, а часто і не нездоланним шлях до віри в Ісуса Христа багатьох людей


Найкраща настанова

Лише милістю Творця людина може набути прощення провин і доступ до щасливої вічності у Домі Отця Небесного. Лише завдяки Його волі й величній любові, людина перетворюється з грішного ворога Бога на святе дитя Його, що отримує Батьківський спадок у Його Царстві.


Сила бути свідком Божим

В наш час, коли ми не бачимо нашими фізичними очима Христа, ми маємо тісне єднання із Ним завдяки присутності Духа Святого в нашому серці. Саме Дух Божий дає нам здатність ясно бачити Спасителя у житті та розуміти Його волю, щодо нашого шляху.


Базові принципи християн

Будувати власне життя на базових принципах християнства і триматися їх вірно до зустрічі із Спасителем Христом – ось, що має бути наповненням життя дітей Божих і по іншому не буває.


Шукаючи справжніх цінностей

Слово Боже дуже чітко навчає про прагнення до справжніх, завжди маючих вплив на всі обставини життя, цінностей, що дають радість нині і принесуть блаженство у вічності. Це - єднання з Ісусом Христом, Який дарує спасіння для вічності і нині наповняє задоволенням наше земне життя.


« 1 2 ... 38 39 40 41 »

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Якому стилю музики ви віддаєте перевагу?
Всего ответов: 31

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0