chapaevka-church

"Дурна" і до "дурних" іду!

90-річна сестричка Варвара із церкви в с.Безбородьки засвідчила про своє життя та дію Бога у ньому. Вона сказала, що люди, коли дивляться на те, як вона постійно сапає городину, називають її дурною. Сестра ж у відповідь їм каже: "Та так, - дурна по-вашому! Ви мене так називали і коли я пішла до церкви Божої, і всіх так називаєте, хто ходить в зібрання. А мені Бог дає сили у моєму віці і працювати, і служити Йому!"


Найдовша коротка дорога

Історія переходу Ізраїльського народу, що йшов із єгипетського рабства до землі обіцяної, є найкращою ілюстрацією того, яким буває довгим, а часто і не нездоланним шлях до віри в Ісуса Христа багатьох людей


Найкраща настанова

Лише милістю Творця людина може набути прощення провин і доступ до щасливої вічності у Домі Отця Небесного. Лише завдяки Його волі й величній любові, людина перетворюється з грішного ворога Бога на святе дитя Його, що отримує Батьківський спадок у Його Царстві.


Сила бути свідком Божим

В наш час, коли ми не бачимо нашими фізичними очима Христа, ми маємо тісне єднання із Ним завдяки присутності Духа Святого в нашому серці. Саме Дух Божий дає нам здатність ясно бачити Спасителя у житті та розуміти Його волю, щодо нашого шляху.


Базові принципи християн

Будувати власне життя на базових принципах християнства і триматися їх вірно до зустрічі із Спасителем Христом – ось, що має бути наповненням життя дітей Божих і по іншому не буває.


« 1 2 ... 42 43 44 45 »

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Що б Ви хотіли, щоб ми добавляли на сайт?
Всего ответов: 20

Друзі сайта


Статистика


Total online: 1
Guests: 1
Users: 0