chapaevka-church

Шукаючи справжніх цінностей

Слово Боже дуже чітко навчає про прагнення до справжніх, завжди маючих вплив на всі обставини життя, цінностей, що дають радість нині і принесуть блаженство у вічності. Це - єднання з Ісусом Христом, Який дарує спасіння для вічності і нині наповняє задоволенням наше земне життя.


Досліджуючи самого себе

Планове весіннє зібрання пасторів церков Золотоніського регіону(Драбівський, Золотоніський, Канівський, Чорнобаївський райони) пройшло тієї суботи в Церкві Христа Спасителя с.Чапаєвки.


Принципи вдалого материнства

Материнство, – це Божий витвір і відповідно має інструкцію від Нього. Всяка мама буде щасливою сама і зробить такими ж своїх діток тільки тоді, коли матиме в серці своєму найбільше шанування й покірність Творцю і того ж навчатиме потомство своє.


Дві величні дії, що змушують славити Бога

Це також не тільки добре нас навчає беззаперечній істині про наше походження та дароване спасіння в Сині Божому, але й змушує жити вдячно. А вдячне життя має на увазі поведінку, що славить Бога у всьому його прояві.


Здорова наука

Тільки Біблія передає волю Бога до Свого створіння – людини. Саме в ній записані всі найкращі повчання й єдиновірні для кожної душі. І мудрість буде полягати в тому, щоб черпати із неї пізнання та застосовувати їх у всьому своєму житті


« 1 2 ... 43 44 45

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Коли ви в останнє читали БІБЛІЮ?
Всего ответов: 56

Друзі сайта


Статистика


Total online: 1
Guests: 1
Users: 0