chapaevka-church

СПРАВЖНЯ ВДЯЧНІСТЬ

Вдячність, - це такий стан серця людини, що має глибоке внутрішнє задоволення від того, що їй чинить Бог, не дивлячись приємне воно чи ні. І це задоволення, як говорить ап.. Павло, є великий здобуток (зиск, багатство, скарб) 6 Великий же зиск то благочестя із задоволенням.7 Бо ми не принесли в світ нічого, то нічого не можемо й винести.8 А як маєм поживу та одяг, то ми задоволені будьмо з того.(1Тим.5:6-8).


ШЛЮБ, В ЦЕНТРІ ЯКОГО БОГ

Шлюб, - це задум та винахід Бога(Бут.2:24) і тому найкращим принципом будівництва сім'ї, буде саме будівництво за Його "інструкцією", викладеній у Слові Божому. Біблія ж, сповіщає, що тільки той шлюб відповідає волі Всевишнього, в центрі якого знаходиться саме Господь


Зростання через випробування

Щоб не трапилося ми зажди знаємо, що із нами Христос, Який обіцяв бути із послідовниками Своїми "повсякденно і до кінця віку" (Мт.28:20). Це вірне свідчення того, що відбувається процес Батьківського виховання, який виробляє в нас дуже важливу якість, - терпіння.


І радість, і сум … .

Ось і наша, всіма любима й дорога Юлечка, дочекалася свого коханого Сашу і побралася із ним у законному шлюбі, освяченому й благословенному Господом Богом.


20-річне очікування

Брат Микола занурився у воду, виконуючи повеління Господа, а водойма прийняла його в знак обітниці доброго сумління Богу, приєднання до помісної церкви та свідчення світу про свою належність Христу


« 1 2 3 4 5 6 7 ... 40 41 »

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Якому стилю музики ви віддаєте перевагу?
Всего ответов: 31

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0