chapaevka-church

Кедина Гора

[j]3 червня 2001 року на свято Трійці, Церквою "Христа Спасителя" була проведена євангелізація разом з групою Черкаської церкви ,, Дім Євангелія ” в селі Кедина Гора. По закінченні даного заходу було запропоновано, бажаючим більше пізнавати про Бога, зібратись для визначення місця майбутніх зустрічей.

Люди, що зацікавилися в таких зібраннях, підійшли до організаторів євангелізації і домовилися про наступний приїзд віруючих із Чапаєвки. Для таких зустрічей був запропонований самими господарями будинок сім’ї Іпатенко Леоніда Андрійовича й Олександри Пилипівни й 9 червня відбулося перше зібрання, яке і прийнято рахувати Днем народження церкви в Кединій Горі.Відповідати за помісну групу було довірено брату Лимар Юрію Михайловичу, члену церкви "Христа Спасителя". Того ж літа силами церкви,, Христа Спасителя” був проведений перший християнський табір для дітей Кединої Гори.

З тих пір зібрання проводилися регулярно. Спочатку вони відбувалися у сім'ї Іпатенків, потім у місцевому "Фельдшерському пункті", а згодом була куплена невеличка хата, яка є місцевим Домом молитви і до цього часу.Наступного 2002 року були охрещені перші п'ять членів церкви, що стало підґрунтям для постійного служіння громади, як помісної церкви. Це стало першим місіонерським плодом Церкви "Христа Спасителя" і першим її самостійним кроком у виконанні задачі по насадженню нових церков.

Наступного року сестра місцевої громади - Карюк Юлія, відправилася на навчання до Кременчуцького Біблійного коледжу, щоб отримати освіту учителя Недільної школи. І після чотирьох років заочного навчання, вона отримала диплом Бакалавра християнської освіти. Відтоді Юлія служить Господу і дітям від щирого серця.

Влітку 2007 року церква поповнилася ще на одного члена. Виконала заповідь Ісуса Христа і охрестилася в Ім'я Отця, Сина і Духа Святого, сестра Лідія, чим збільшила Кедянську громаду до шести осіб.

Хоча церква в Кедині Горі нині не дуже чисельна та богослужіння відбуваються постійно кожної неділі, а також у дні християнських свят. Також кожного року там проходять чудові дитячі табори, які проводять віруючі із Чапаєвки за підтримки місцевих сестричок. Працює Недільна школа для дітей на яких ми покладаємо великі сподівання про майбутнє церкви в селі Кедина Гора.
4 травня 2014 року відбулася офіційна передача пасторського служіння в дочірній церкві села Кедина Гора братом Юрієм Лимар, який вірно та віддано служив там впродовж 13 років, більш молодому брату Дмитру Ковалю , що прийняв це служіння із вдячністю Богу та бажанням принести нові плоди на славу Його у тій місцевості. Дмитро відразу ж взявся за реконструкцію Будинку молитви, щоб оновлене приміщення послужило у досягненні омріяних цілей.
[/j]
Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Чи являється для вас молитва перед їжею чимось особливим?
Всего ответов: 50

Друзі сайта


Статистика


Total online: 1
Guests: 1
Users: 0