chapaevka-church

Коробівка

3 червня 2001 року на свято Трійці, Церквою "Христа Спасителя" була проведена євангелізація разом з групою Черкаської церкви ,, Дім Євангелія ” в селі Коробівка (раніше, того ж дня і в с.Кедина Гора). По закінченні даного заходу було запропоновано, бажаючим більше пізнавати про Бога, зібратись для визначення місця майбутніх зустрічей.

Після євангелізації до організаторів даного заходу підійшли місцеві жіночки (які виявилися віруючими, членами церкви євангельських християн-баптистів м.Золотоноші) і запросили приїхати знову для духовної зустрічі. 6 червня біля Будинку культури в с.Коробівка зібралися на перше своє зібрання місцеві віруючі: Горячова Ольга, Горячова Ніна, Герцен Ніна, а також їхні внуки.З того часу зібрання стали постійними і Церква "Христа Спасителя" виділила на служіння відповідальним за громаду в с.Коробівка брата Бакало Володимира Миколайовича. Спочатку зібрання проводилися в самому Будинку культури, а згодом, після візиту до сільського голови, влада села дозволила використовувати запустілий будиночок, що знаходився на балансі сільської ради. Нині цей будиночок викупили і він є Домом молитви місцевої церкви.

В 2002 році до вже існуючих трьох членів церкви додалося ще дві сестри, які були охрещені Церквою "Христа Спасителя". Пізніше до громади, через хрещення по вірі, приєдналося ще дві сестри і церква збільшилася вже до семи членів.

Через рік на навчання до Кременчуцького Біблійного коледжу відправилася сестра Ніна на факультет "Християнська освіта", щоб стати учителем Недільної школи для дітей. А ще через рік поїхала навчатися сестра Ольга, але вже на факультет "Церковний бібліотекар". Навчання сестер стало важливим фактором у служінні церкви. Адже сестрички почерпнули дуже цінні знання та навички у служінні Богу, дітям та усім прихожанам церкви.

Зібрання церкви проводяться постійно, кожної неділі і в дні християнських свят. Також кожного року проводяться дитячі християнські табори, в які діти приходять із великим задоволенням. При церкві працює Недільна школа для дітей, а також молитовні зібрання по п'ятницях.

Не дивлячись на те, що церква ще не дуже чисельна, вона виконує досить великий обсяг праці по розповсюдженню Благої звістки серед місцевого населення.

Радує також і те, що Недільна школа постійно збільшується і це вселяє велику надію про майбутнє церкви.

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Як часто Ви заходете на наш сайт?
Всего ответов: 21

Друзі сайта


Статистика


Total online: 1
Guests: 1
Users: 0