chapaevka-church

"Жіноче молитовне зібрання"


Життя християн не можливе без постійної молитви. Молитва - є спілкування із своїм Богом, а також постійне зближення  із Ним. В молитвах, віруючі все більше поєднуються із Отцем Небесним, очищаються Спасителем Ісусом Христом та наповнюються Духом Святим. Тому діти Божі ввесь час перебувають в молитвах, підносячи в них Господа та звертаються за своєчасною допомогою до Нього й таким чином виконують волю свого Творця (Дiї.2:42; Матв.26:41; 1Сол.5:17).

Часто віруючі збираються на молитву  по потребі, в кругу близьких друзів. Але при Церкві "Христа Спасителя" існує жіноче молитовне служіння, де збираються кожної середи в Домі молитви,  як  постійні учасники цього служіння, так  і  ті приходять, кому вкрай необхідна молитовна підтримка в тому чи іншому питанні.Керівник даного служіння  - є сестра Настя Бакало, яка вкладає всю душу й серце в те, щоб ці зібрання були корисними для сестер і для Господа. Часто сестра Настя запрошує "свою" молитовну групу до власної  домівки і особливо в зимовий період часу, коли в Домі молитви не достатньо висока температура, щоб кожному було комфортно виливати душу і проводити час із рідними у Христі сестрами.

В таких зібраннях сестри не тільки моляться, але і духовно зростають. Адже зібрання старанно готується його керівником і тому учасники мають змогу і пізнавати більше Біблійних істин, і згодом використати на практиці отримане знання від Бога.

Церква кожної середи звершує загальну молитву за це служіння і його керівника та прославляє Бога, що Він влаштовує такі зібрання й відповідає на молитви їх учасників.


Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Коли ви в останнє читали БІБЛІЮ?
Всего ответов: 56

Друзі сайта


Статистика


Total online: 1
Guests: 1
Users: 0