chapaevka-church

Домашня група №1

 19 жовтня 2003 року
здійснилася давня мрія подружжя Юрія і Вікторії Лимар про те, що сказано в Святому Письмі і що вони схотіли буквально виконати: "…виберіть собі сьогодні, кому будете служити,…А я та дім мій будемо служити Господеві." (Iсус Навин 24:15).
 


Колись давно ці слова Господь Бог сказав до народу Свого, який повинен був стати не тільки слухняними чадами Божими, але і Його служителями на землі в яку їх увів Отець Небесний, визволивши від єгипетського рабства. Ці слова безумовно, відносяться сьогодні і до кожного християнина та помешкання в якому він живе. Кожен дім, де живуть віруючі, мусить говорити світові: "Тут живуть християни!" Але даний будинок був ще й посвячений Господу, як місце для постійного служіння Йому. Молитву посвячення звершили пастори Церкви Христа Спасителя.
Кожної п’ятниці двері цього гостинного будинку, за адресою: площа Леніна – 7 кв 4, розчиняються для тих, хто шукає Бога й хоче поклонятися Господу та навчатися від Слова Його.


Минуло вже чимало часу, як ця домашня група здійснює працю Господню й приносить плід на славу Всевишнього Бога. За цей час Господь, через дану групу, проговорив до багатьох людей й сповістив Свою волю, щодо життя людини на землі і її майбутнього у вічності. Багато хто просто почули інформацію про Ісуса Христа, багато хто стали справжніми християнами, багато хто зміцнилися у вірі і багато хто отримав просто велику духовну насолоду - бути в єдності із братами й сестрами по-вірі, адже ця мала група - є міцним осередком Церкви "Христа Спасителя". Чимало "вихідців" із цієї групи нині є членами церкви і саме там пізнали Господа і Спасителя Ісуса Христа, в Якому і знайшли прощення гріхів та щасливе життя дітей Божих.
 


Кожного зібрання в групі звершується добре прославлення Господа псалмами і духовними піснями. Відбувається ретельне вивчення Слова Божого. Також великою перевагою домашньої групи є те, що кожен має можливість у вільній і невимушеній обстановці висловити власну думку й сказати особисте свідчення та задати запитання, що давно хвилює серце. Безумовно в групі багато моляться до Отця Небесного за всі важливі моменти у житті і в першу чергу за духовне зростання кожного присутнього та утворення нових подібних груп .І звичайно ж, як і належить бути у будинку християн, закінчується зібрання дружнім чаюванням із пригощаннями, що приносяться багатьма.
 

 
Нині багато говориться про велике значення малих груп для помісної церкви. Тому кожної п’ятниці ми й молимося про нові домашні групи і про те, щоб ті хто відчувають дар й покликання до лідерства, ставали до цієї важливої праці на славу Господу.

 


Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Чи являється для вас молитва перед їжею чимось особливим?
Всего ответов: 49

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0