chapaevka-church

"Молодіжне молитовне служіння"Кожного вечора в понеділок, молодь Церкви "Христа Спасителя" збирається на молитву. Але це не тільки сама молитва, а й дуже корисний проведений час в спілкуванні дітей Божих.

Керівник  служіння сестра Юля Пономаренко , дуже ретельно готується до цих зібрань. Обирає певну тему для обговорення та підбирає відповідний матеріал із біблійної літератури. Але перед цим сама багато молиться, щоб Бог відкрив істину їй і допоміг її знаходити в час зібрання із молодими братами й сестрами.


Після жвавого обговорення і почутої інформації про обрану тему, учасники служіння переходять до молитви за почуте та за інші потреби молоді і церкви. Також кожен пише власні потреби на папірцях, якими потім обмінюються, щоб потім молитися вдома один за одного на протязі всього тижня до наступного молитовного.

Під час чаювання в кінці зібрання, молодь ділиться власними свідченнями про присутність та дію Бога в їхньому житті, а також про  відповіді Його на молитви їхні.

Церква підтримує це служіння і молитвами, і фінансово і не тільки тому, що завжди радіє серце коли моляться наші діти, але й тому, що це збудовує церкву та прославляє нашого Господа.

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Чи являється для вас молитва перед їжею чимось особливим?
Всего ответов: 50

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0