chapaevka-church

"Домашня група №2"

Кожного вівторка, вся Церква "Христа Спасителя" молиться за утворення нових служінь, про що і видається у щомісячному молитовнику. І потрібно сказати, що милостивий Господь, постійно відповідає на молитовні прохання церкви у тому чи іншому питанні. Ось Він благословив і прохання про утворення нового служіння, а саме утворенням нової домашньої групи. 

Церква, вже досить давно, має  одну домашню групу в сім'ї Юрія і Вікторії Лимар і добре знає усі переваги такого служіння. В історії церкви виникали і інші малі групи,  але в силу різних обставин вони припинили свою діяльність. Та ми віримо і постійно молимося, що новоутворена група не тільки буде існувати довго, але і принесе багато плодів на славу нашого Бога.  

Отже 8 листопада 2011 року відбулося перше зібрання в сім'ї Ільїних, в яке прийшли не тільки члени церкви, але і новонавернені та наближені до церкви люди. Колись саме в цій сім'ї відбулося перше зібрання віруючих в Чапаєвці, і з того часу вони вірно служать Христу,  так маємо надію, що і нині в цьому будинку народилася важлива і велика справа Божа.

В тому першому зібранні нової групи була звершена на тільки молитва благословіння, але і радісне прославлення Господа та щирі молитви усіх присутніх про зміцнення та зростання групи і кожного її учасника. Щоб Господь благословив через це служіння привести багатьох людей до Спасителя і тим прославити Його навіки. Амінь!


Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Вам сподобався наш церковний сайт?
Всего ответов: 18

Друзі сайта


Статистика


Total online: 1
Guests: 1
Users: 0