chapaevka-church

Ukraine Christian Ministries (UCM) -  Англійська християнська місія, що почала співпрацю із Церквою "Христа Спасителя" із 1997 року і продовжує її й до нині. Місія, яку очолює подружжя Хенді - Джон і Джанет. 


Взагалі, коли говорити про ствердження, ріст і плоди Церкви "Христа Спасителя", то все це ті речі, що просто не існують без взаємних зусиль обох сторін. За ввесь цей час було не тільки збудовано прекрасний Дім молитви, але й народжено та розвинено багато самих різних служінь церкви. За підтримки UCM було вивчено в різних духовних закладах 15 осіб, які стали служителями церкви в Чапаєвці та в її дочірніх церквах. Багато сімей Золотоніського району (з яких  дві і з Чапаєвки) взяли на опікунство чи усиновлення дітей із інтернатів для сиріт, бо отримали молитовну, моральну і певну фінансову підтримку від UCM. Також немало і тяжко-хворих людей отримали матеріальну й духовну підтримку від місії і особисто від її керівників. 

А дитячі табори, що проходили всі ці роки, принесли плід, який сьогодні радує кожного, хто відвідує зібрання церкви. Молодь, що пройшла дитячі табори, нині є активними членами церкви, і практично кожен з них несе те чи інше служіння. 

Різдвяні Євангелізаційні заходи для дітей не мали б такого успіху без чудових подарунків, що люб'язно надаються місією.

Окрім того, місія підтримує і певних служителів церков в Україні, щоб вони мали змогу віддано і плідно служити Ісусу Христу.

Ми щиро вдячні Богу за цю місію і особисто за Джона і Джанет, яких Він послав до нас у визначений час, щоб ми могли робити справи Його. Ми справді дуже щасливі, що Господь послав нам саме Джона і Джанет, бо вони істинно прекрасні люди і християни, з якими хочеться служити Богу все своє життя.


Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Чи являється для вас молитва перед їжею чимось особливим?
Всего ответов: 50

Друзі сайта


Статистика


Total online: 1
Guests: 1
Users: 0