chapaevka-church


Християнські табори для дітей, в житті Церкви "Христа Спасителя", беруть свій початок практично із перших часів співпраці із Англійською християнською місією Ukraine Christian Ministries (UCM). 


Починаючи з 1999 року, церква постійно задіяна у табірному служінні. Спочатку це була допомога англійським командам в організаційному і побутовому плані. Невдовзі старші діти почали брати активну участь у допомозі лідерам англійських команд. З часом дольова частина церкви ставала все більшою і більшою. Потім почали проводити певні табори повністю самостійно. І так поступово це служіння зовсім перейшло в "руки" нашої громади. 

Нині Церквою "Христа Спасителя", за матеріальної і молитовної підтримки (UCM), проводиться Шість таборів, з яких один є цілодобовим. Окрім того, церква бере активну участь у допомозі проведення ще Чотирьох таборів у інших дружніх церквах ЄХБ. Загальний обсяг складає близько 600 дітей. 

Найголовнішим є те, що дане служіння приносить дуже важливі плоди. Теперішні служителі церкви на 50% складаються із тих, хто у свій час пройшли через такі табори. Недільна школа і молодіжка церкви також рік від року збільшується "виходцями" табірних подій. Це дуже об'єднує церкву у молитві і братерській співпраці, яку здійснює вся громада без виключення. 

Окрім того, табори стали дуже великим свідченням для місцевостей, де вони проходять. "Часто, проїзджаючи по селу, зустрічаєш багато усміхнених привітань від дітей і їх батьків!" - свідчення одного із організаторів таборів для дітей. Місцева влада і майже все населення повністю змінило своє ставлення до церкви. Тепер більшість називає нас саме церквою, а не страшною сектою, як навіює їм сатана. 

Навіть багато невіруючих людей, коли заговориш з ними про табори, проголошують слова:  "Слава Богу!" Амінь!

Більше фото на http://vk.com/album173813387_159181680

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Як часто Ви заходете на наш сайт?
Всего ответов: 21

Друзі сайта


Статистика


Total online: 1
Guests: 1
Users: 0