chapaevka-church

Церква "Христа Спасителя" намагається постійно шукати нові, але допустимі згідно Біблії, методи благовістя невіруючим. Одним із таких видів є Театральне служіння


Ось уже впродовж багатьох років (з 2000 року) у церкві неодмінно готують і показують в різних зібраннях Різдвяні постановки . На такі заходи приходить багато не тільки дітей, але й дорослих людей, бо справді гра акторів виглядає дуже якісно і тим більше, підвищується з року в рік. 

Лідер або керівник даного служіння сестра Ліда Пономаренко , є режисером та постановником усіх вистав, а також старанно власноручно готує костюми для виступів та зберігає їх, збільшуючи "свій" гардероб від свята до свята. 

Також ставляться і Пасхальні драми, що стає великим збудуванням для всієї церкви і проповіддю благодаті Божої світові. 

Акторам театральної трупи дуже подобається трудитися у даному служінні і вони з  радістю беруть участь у гастролях, відвідуючи інші церкви й світські заклади. З кожним роком географія поїздок збільшується і то є свідченням Божого благословіння та майстерності акторів. В 2012 році таких гастролей було вже чотири і два виступи в своїй місцевості. 

Але кожна річ є правильною тоді, коли вона приносить потрібний плід. Плоди театрального служіння наочно можна бачити, коли приходиш на виступ театралів і спостерігаєш повне приміщення невіруючих людей, які уважно слухають і дивляться за тим, що відбувається. Можливо хтось і говорить: " Де вони всі ті, що приходили на спектакль?" - та принцип сівби й жнив продовжується і є неодмінним. Навіть нині у церкві є ті, що колись вперше прийшли в зібрання на Різдвяну постановку. 

І ми віримо, що посіяне нині, в майбутньому обов'язково принесе плід і тим прославиться наший Бог. Амінь!

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Що б Ви хотіли, щоб ми добавляли на сайт?
Всего ответов: 20

Друзі сайта


Статистика


Total online: 1
Guests: 1
Users: 0