chapaevka-church

42 І вони перебували в науці апостольській, та в спільноті братерській, і в ламанні хліба, та в молитвах. (Дiї.2:42)


Вивчення Біблії є обов'язковим атрибутом життя і служіння помісної церкви загалом і кожного її члена окремо. Адже віра ґрунтується на істинах, закладених саме в Слові Божому (Рим.10:17). На підставі написаного в Біблії, церквах звершує свою діяльність і від того, як добре розбирається вона в закладених настановах, залежить й відповідність її щодо свого призначення.

Перебувати у "науці апостольські", тобто у ретельному вивченні Святого Письма, є необхідність для кожного християнина, бо саме через служіння кожного можна досягати цілей, визначених Господом (Мт.28,19-20). Тому скрупульозний аналіз Писання, так званий Розбір Слова, займає значне місце серед усіх служінь Церкви "Христа Спасителя".  Кожного четверга у вечері, в Домі молитви проходять такі заняття. Брати по-черзі готують уроки на певні уривки конкретної Книги Біблії. Місця, на які треба проводити заняття, вони знають заздалегідь, адже Розбір проходить послідовно від початку до кінця визначеної Книги.Атмосфера зібрання є простою і невимушеною. В аудиторії проходить навчання у формі спілкування, де можна задати запитання, доповнити інформацію чи привести приклад на дане питання. Кожен, хто відвідує такі збори, отримує безцінний багаж знань, що використовується в момент благовістя невіруючим. Також отримана наука допомагає в часи випробувань чи спокус, що є неодмінною частиною життя і віруючих.

Розбір Слова, як і кожна дія Церкви "Христа Спасителя", в першу чергу переслідує ціль прославити Бога, перед Яким ми всі в неоплаченому боргу вічно.

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Як часто Ви заходете на наш сайт?
Всего ответов: 21

Друзі сайта


Статистика


Total online: 1
Guests: 1
Users: 0