chapaevka-church

Вихід є, і це - Ісус Христос" 


Свідчення Сергія Кравця, – члена Церкви"Христа Спасителя"

Слава Господу, дорогі брати й сестри! Я дуже радий, що можу розповісти вам своє свідчення і цим самим послужити Богу. 

 Життя без Бога було «страшне». В дитинстві я жив у сім`ї, яка мала достаток, але мені було цього мало. Змалечку був егоїстом, бо мене всі любили, все було мені дозволено. Був хлопчиком спортивним і хотів досягнути признання старших за віком "пацанів". Батьків не слухався, тікав з дому, з 5-ого класу почав курити, з 6-ого вживати алкоголь. Коли отримав прихильність старших, почав вживати наркотики. В 18 років доля закинула на 2 роки в Москву, де я проходив службу в армії та навіть і там ми діставали наркотики. Після армії деякий час був «нормальним», - не вживав наркотиків, але ж блудив, пив, дебоширив. Через рік одружився, а після того, я почав регулярно вживати наркотики і цей жах поглинув моє життя на 22 роки. Він забрав у мене все: 22 роки життя, сім`ю, вкрав щастя, радість, здоров`я, мир. 

Коли я відчув, що кінець всього, я почав згадувати, як хтось говорив мені про Ісуса. Я згадав Влада Ільїна, Саню Пономаренка, я бачив їхні переміни, але не приділяв цьому значення. Слухаючи їх мені було цікаво, але я думав, що це зі мною не станеться, таке не можливо. Я думав, що сам все виправлю, але гріх настільки в`ївся в мене, що я зрозумів: або смерть, або Ісус. 

Одного вечора, коли я планував вранці встати та вбити людину, я розумів, що після цього сяду в тюрму, а якщо ні, то помру від наркотиків. Я відчув голос: "Є ще один вихід!" В ту секунду у мене з`явилось бажання подзвонити Владу і сказати йому, що хочу спробувати змінити життя. 

Я поїхав на центр реабілітації, де пробув 8 місяців. Там я "зустрів" Ісуса Христа, отримав величезну сім`ю, яка живе по всьому лицю землі. Господь по Своїй милості повернув мені усю минулу радість та з надлишком мир, окутав Своєю любов`ю, змінив життя, подарував кохану дружинну і сім`ю. 

Радість та щастя переповнює моє серце, я хочу сказати вам, що з Богом так «класно!» Слава і влада нашому Господу! І тільки Йому Одному, і на віки вічні. Амінь!

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Як вам новий дизайн нашого сайта
Всего ответов: 44

Друзі сайта


Статистика


Total online: 1
Guests: 1
Users: 0