chapaevka-church

Три важливі цілі

Реабілітація (походить від лат. rehabilitatio) — поновлення втраченого доброго імені, відновлення репутації. (Вікіпедія)

Ідея відкрити реабілітаційний центр для нарко-залежних людей виникла разом із наверненням теперішнього пастора церкви, який сам досить довгий час був у тій "шкурі".

Знаючи всі нюанси життя, страждання і психологію наркоманів, було зрозуміло, що для людей даної категорії потрібна зовсім інша, відмінна від більшості невіруючих людей обстановка, для того, щоб вони змогли позбавитися згубної звички через увірування в Ісуса Христа.

Але в самому початку історії церкви на відкриття даного центру просто не було ніякої можливості. По-перше треба було ростити дуже молоду громаду, а по-друге відразу почали будувати новий Дім молитви. Звичайно ж за таких обставин про служіння залежним людям тоді не могло бути й речі. Та безумовно, що Бог все контролював, бо якби відкрили служіння тоді, то для нього б не було й служителів.

Думка ж про допомогу стражденним людям не покидала ввесь час. І ось у 2005 році, за підтримки Англійської християнської місії UCM, розпочалося будівництво приміщення для служіння реабілітації. Дуже швидко був збудований перший поверх, що повинен був служити господарським приміщенням, як для центру так і для всієї церкви. Але сталося так, що виникли великі проблеми із фінансами й будівництво завмерло на довгих вісім років. Проте, як не було сумно, все ж таки ми розуміли, що Бог контролює кожну річ в нашому житті. Тому упокорившись, ми молилися весь час про відродження справи у визначений Богом час.

Через вісім років Господь послав бажання братам за океаном відгукнутися на нашу потребу і вони зібрали пожертвування для будівництва нашого центру. Пожертвування в порівнянні із всією потребою було невеликим, але воно дало нам можливість розпочати знову будівництво своїми силами та тверду віру, що справу буде обов'язково закінчено.

І з того часу ми не переставали дивуватися милості й силі Божій. Будували лише раз на тиждень у суботу, бо в інші дні всі були зайняті на роботі, але будівництво впевнено рухалося з кожним разом. Причому після кожної суботи виникало питання приходити на наступну чи ні, адже всі матеріали закінчувалися, проте ніхто навіть не сумнівався у праці наступного разу, - Бог обов'язково посилав і матеріали, і людей, і навіть харчі нагодувати працівників. Були випадки, коли брати жертвували назбирані кошти для устрою власних осель і робили це без будь-якого жалю. Вся церква не один раз робила цільовий збір на те чи інше і діло рухалося. Був навіть неймовірний здавалося б випадок, коли однієї неділі до пастора після зібрання зайшло молоде подружжя, які до речі не є членами церкви й нині(нажаль) і пожертвували на будівництво 1000$. Проте, як не виглядає це дивним та водночас і дуже зрозуміле християнам, - Бог стоїть за тим бажанням людей. Йому й славу за все підносили завжди!

Нині будівництво вже на заключній стадії, проте, як і завжди, у нас багато чого не вистачає. Одначе вирішили, що треба відкривати це служіння і тому сконцентрували увагу на одній кімнаті, санвузлу та кухні, а решту будемо доробляти в процесі.

І ще одна несподіванка виникла з цим служінням. На початку планувалося, що це буде чоловічий центр та після перемовин із багатьма пасторами і служителями реабілітації, вирішили, що тепер він буде вже жіночим. Виявилося, що саме для жінок дуже бракує центрів і не тільки в області, але й в усій Україні.

Дуже просимо всіх небайдужих молитися за цю справу. Також, якщо маєте бажання допомогти фінансово, то ми дуже потребуємо коштів і чекаємо Ваших пожертвувань (тел..пастора - 0679584891). Якщо маєте бажання служити таким жінкам то звертайтеся до старшої служіння Шевчук Олесі (тел.. – 0631033343). А якщо вже маєте таких залежних рідних чи знайомих, то переконуйте їх проходити реабілітацію в нашому чи подібному центрі. Знову ж таки всі питання до старшої служіння.

Ми переслідуємо три цілі в реабілітаційному служінні. Перша – це справді допомогти стражденним людям. Друга – це виконання волі Божої, щодо спасіння душ. І третя – це прославлення Бога через таких людей, які як правило стають палкими служителями Його.

[i]41 І промовив Ісус: Були два боржники в одного вірителя; один був винен п'ятсот динаріїв, а другий п'ятдесят.
42 Як вони ж не могли заплатити, простив він обом. Скажи ж, котрий із них більше полюбить його?
43 Відповів Симон, говорячи: Думаю, той, кому більше простив. І сказав Він йому: Розсудив ти правдиво.

(Лук.7:41-43)

фотогалерея будівництва

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Якому стилю музики ви віддаєте перевагу?
Всего ответов: 34

Друзі сайта


Статистика


Total online: 1
Guests: 1
Users: 0