chapaevka-church

Молитовні потреби


1   Існує  потреба у власному автотранспорті ( автобус чи мініавтобус). Церква "Христа Спасителя"   постійно трудиться й розширює межі свого служіння Господу, але необхідного транспорту, нажаль, ще не має. Підтримайте будь-ласка нас молитвами своїми. Дякуємо. Нехай Отець Небесний благословить вас також у всьому необхідному для служіння Господу Ісусу Христу. А слава за  все буде одному  Богу. Амінь!

2   У дочірніх церквах села Коробівки й села Деньги, Золотоніського району, Черкаської області, ще не має власних приміщень для богослужінь. Так само моліться і за це будь-ласка.

  • ВІДПОВІДЬ НА МОЛИТВУ: Бог благословив церкву  у селі Коробівці власним Домом молитви. Дякуємо кожному, хто хоча б одного разу помолився за цю потребу. Нехай Господь благословить вас рясно також.

3   Літні табори в 2010 році вперше будуть проводитися тільки силами українських братів і сестер, а це 9 таборів на 700 дітей. Підтримайте будь-ласка вашими молитвами у цьому починанні Церкву "Христа Спасителя" та її дочірні церкви у селах: Кедина Гора, Коробівка, Деньги. Також церкви-співробітники у цьому служінні в селах: Богуславець,Лукашівка, Зорівка.

  • ВІДПОВІДЬ НА МОЛИТВУ: Бог благословив проведення усіх таборів за кількістю у понад 500 дітей. Щиро дякуємо усім, хто молився за цю Божу справу і молимо Господа, щоб Він благословив вас також у всіх добрих справах на славу Його. Амінь!

4   Будівництво реабілітаційного центру потребує фінансів. При Церкві "Христа Спасителя" декілька років тому, було розпочато будівництво реабілітаційного центру для нарко і алкоголь-залежних людей. Вже збудовано перший поверх, де міститиметься господарча частина центру, але для збудування всього приміщення немає грошей, хоча є велике бажання служити таким людям і тим самим Господу Христу. Будь-ласка підтримайте молитвою цю потребу. Адже молитва має найбільшу силу. А у кого виникло бажання від Господа допомогти фінансово зверніться за адресою: 

sergi-limar@mail.ru  


Нехай Отець Небесний благословить вас також. Амінь!

  • ВІДПОВІЛЬ НА МОЛИТВУ: Бог благословив розпочати продовження будівництва. Проте потрібна ще молитовна і фінансова допомога. Будь-ласка помоліться за це. дякуємо!

Багатомилостивий Господь знову дарує можливість проведення Літніх таборів у 2011 році. Планується провести  9 таборів майже на 700 дітей. Підтримайте будь-ласка вашими молитвами у цьому питанні Церкву "Христа Спасителя" , її дочірні церкви у селах: Кедина Гора, Коробівка, Деньги. А також церкви-співробітники у цьому служінні в селах: Богуславець,Лукашівка, Зорівка. Дякуємо! Нехай Господь благословить і вас у всіх добрих справах. Амінь!

  • ВІДПОВІДЬ НА МОЛИТВУ: Бог благословив проведення усіх таборів. Щиро дякуємо усім, хто молився за цю Божу справу і молимо Господа, щоб Він благословив вас також у всіх добрих справах на славу Його. Амінь!
6  Благодать нашого Доброго Бога ще продовжується  і тому в 2012 році (з 25,06 по 06,07) знову планується проведення дитячих таборів. Як і в минулі роки, нині є також можливість прийняти 700 дітей у 9 таборах. Але лише за благословіння Отця Небесного може і відбутися це прекрасне п'ятиденне свято, і звичайно ж мати успіх у всьому. Тому просимо підтримати молитвами кожного, хто не байдужий до цієї Господньої справи, що має відбуватися у: Чапаєвці, Кедині Горі, Коробівці, Деньгах, Золотоноші, Богуславці, Зорівці та Лукашівці. А всю славу до найменшої речі ми віддамо лише нашому Богові. Амінь!
  • ВІДПОВІДЬ НА МОЛИТВУ: Бог особливо рясно благословив проведення усіх таборів. Щиро дякуємо усім, хто молився за цю Божу справу і молимо Господа, щоб Він благословив вас також у всіх добрих справах на славу Його. Амінь!
7  Знову Бог дає милість Свою, - послужити нам у дитячих таборах з 24 червня  по 8 липня 2013 року. Цього разу планується провести вже 10 таборів, що на один більше ніж у минулому році. Всі попередні роки табори проходили дуже добре і з великим піднесенням, бо Бог благословляв усе в них. Тому будемо молитися до Нього і за цьогорічні табори, а славу усю до найменшої доброї речі віддамо лише Йому. Амінь! 
  • ВІДПОВІДЬ НА МОЛИТВУ: Бог благословив проведення усіх таборів за кількістю майже у 600 дітей. Щиро дякуємо усім, хто молився і просимо Господа, щоб Він благословив вас також у всіх добрих справах на славу Його. Амінь!

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Коли ви в останнє читали БІБЛІЮ?
Всего ответов: 56

Друзі сайта


Статистика


Total online: 1
Guests: 1
Users: 0