chapaevka-church

" Мені також є за що дякувати Богу "

Особисте свідчення сестри Ліди Рисенко.


"Господь то мій Пастир, тому в недостатку не буду" (Пс.22:1) 

Це мій улюблений псалом Давида, бо дійсно життя віруючих без Ісуса Христа, просто не можливе. Адже Господь і захистить від всього лихого і допоможе, а коли і допустить випробування то не полишить на призволяще. 
Порівнюючи своє життя, яке я прожила без Христа і зараз , коли я увірувала, - це велика різниця для мене. Адже не було в мене такої радості в житті, яку маю тепер з Христом. Ісус змінює мене і моє життя й далі. Тому дякую безперестанку Богу, що маю церкву, маму, віруючих дітей і внуків та прошу за ще не наверненого чоловіка Анатолія. Тепер стараюсь виконувати всі ті заповіді, які нам заповів Господь. Працюю над собою, щоб бути вірною Христу. Кожен день схиляю коліна перед Творцем, прошу прощення, дякую за нове життя, за любов до нас і безмежну турботу про нас. 
Дивлячись на цей гріховний світ, дякую Господу, що Він постукав у моє серце і серця моєї родини, а також увійшов в наше життя й став Пастирем, Господом та Другом нашим. Його підтримку я маю кожен день і кожен час, й не можу уявити життя без Ісуса Христа, без церкви, без братів і сестер. 
Слава, хвала і поклоніння нашому Всемогутньому Богу за все! 
З повагою і любов"ю до всіх вас, дорогі брати й сестри, ваша сестра по вірі Ліда Рисенко.

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Вам сподобався наш церковний сайт?
Всего ответов: 18

Друзі сайта


Статистика


Total online: 1
Guests: 1
Users: 0