chapaevka-church

" Моя віра була мертва "

Особисте свідчення сестри Тетяни Карпенко

В моє серце Господь стукав ще в дитинстві. Коли я була маленька
(років шести), бабуся співала в Свят вечір Різдвяні пісні про Марію, яка народила Ісуса. Вона розповідала також хто є такий Христос. Але напевне тоді я не розуміла і не могла розуміти, яку роль в моєму житті зіграє цей маленький Ісус. Для мене тоді це була лише цікава історія. Але Господь таки достукався до мого серця в 2004 році. В той рік я твердо вирішила ходити до церкви й влітку свідомо охристилася в Ім'я Отця, Сина і Духа Святого. 
 Я увірувала в Христа у домашній групі в сім'ї Лимарів Юри і Віти. В цій групі я багато дізналася про Господа, Який віддав життя за мене, щоб я мала вічне життя з Ним у Царстві Його. В цій групі я знайшла нову сім'ю друзів, які завжди мене чекають і які щиро мене люблять. 
Одного разу, коли я йшла з роботи зі своєю подругою, ми потрапили під колеса автомашини. Подруга загинула. А мене Всевишній, Своєю всемогутньою рукою, прикрив від смерті, зберігши для моїх дітей і справи Своєї.
Того трагічного дня була п'ятниця – день зібрання в малій групі, і перше про що я тоді подумала: "Я сьогодні не потраплю в групу", так я любила і люблю свою групу. 
Господь мене спас і зцілив, за що я Йому безмежно вдячна і славлю навіки! За мене молилися і наша група, і вся церква, і навіть інші церкви, яким я всім дуже вдячна також. 
Я запитувала саму себе, чому так сталося? Адже я була, на мою думку, хорошою хритиянкою – ходила постійно в церкву, в домашню групу, постійно молилася і читала Біблію. Чому ж тоді це трапилося зі мною? І Господь одного разу дав мені відповідь на моє запитання – моя віра була мертва, без плодів. 
І з того дня я стала всім говорити про Бога: в лікарні, вдома, сусідам, запрошувати всіх до Церкви Господньої. Цей випадок в моєму житті це - величний прояв любові Божої до мене – доньки Його, Який мене прагне зберегти для блаженної вічності.
Я прошу і вас – мої любі брати й сестри у Христі, перегляньте своє життя і свою посвяту Йому, доки Він не почав вас виправляти подібно до того, як Він виправив мене! Не чекайте такого суворого прояву любові Отчої, Який не буде спокійно дивитися на загибіль дітей Своїх.
Йдіть і звіщайте всім про Нього – Бога Живого, Який створив людину, небо й землю, все що на ній знаходиться, і тримає все в Своїй Всемогутній Руці. Який віддав Сина Свого заради всіх людей. І Який бажає спасіння кожному. І Якому нехай буде слава навіки. Амінь!

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Якому стилю музики ви віддаєте перевагу?
Всего ответов: 34

Друзі сайта


Статистика


Total online: 1
Guests: 1
Users: 0