chapaevka-church

" Своє свідчення я не вважала особливим"

Особисте свідчення Пономаренко Юлії, сестри із Церкви "Христа Спасителя"

Вітаю Вас, дорога моя церква! Вітаю кожного брата чи сестру у Христі, що читає моє свідчення, а також і тих, хто ще роздумує про власну особистість, життя та вічність. Хто, ще не отримав прощення гріхів та спасіння у Сині Божому. Нехай моє свідчення доторкнеться Вашого серця і воно пом’якшає для прийняття дару благодаті Господньої, а також укріпить у вірі кожне дитя Боже.
Я дякую Богу, що знайшов мене у цьому світі, коли мені було лише 9 років. Пам’ятаю як цікаво було приходити до своєї тітки Світлани на зібрання, коли група віруючих людей почали їздити до нас і розповідати про Ісуса Христа. 
Перша Недільна школа з'явилась у мене вдома, де збиралось багато дітей. Пізніше зібрання проводилися у сестри Ліди Рисенко, потім в конторі місцевого колгоспу і нарешті в нашому рідному Домі молитви. 
Багато я чула свідчень про те, як Господь чудом змінював людські життя через великі проблеми, а своє свідчення я не вважала якимось особливим. Але життя принесло багато тяжких втрат, проблем і розчарувань. Та Бог завжди був поруч зі мною. В 19 років майже на мій День народження, помирає мій тато, а через рік моя бабуся, а ще й брат був за крок від смерті через погані звички(наркотики).
Ми з мамою багато молилися і надіялися тільки на Бога і ось сталось чудо! – Господь доторкнувся серця мого брата Саші і дав йому покаяння. Часто ми самі хочемо когось змінити, але забуваємо в той час, що тільки Бог здатний на це. Ми дійсно відчували руку милостивого і люблячого Бога.
Я дякую Господу за те, що Він є в моєму житті, я дякую за церкву в якій маю можливість трудитись для слави Його. 
Я закликаю Вас, дорогі брати і сестри, залишатися завжди вірними Христу й покладатися тільки на Нього і Він обов’язково захистить і допоможе. 
Також і ти душа, що ще не приєдналася до церкви Христової, прийди до Спасителя в покаянні і Він тебе прийме і заспокоїть, і зробить щасливим, як зробив мене й провів через усі біди й негаразди, і мільйони таких як я! Адже Син Божий помирав на хресті і за тебе також!
Нехай же милостивий Господь благословить усіх нас і укріпить у вірі твердо, на славу Отця Небесного. Амінь! Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Коли ви в останнє читали БІБЛІЮ?
Всего ответов: 56

Друзі сайта


Статистика


Total online: 1
Guests: 1
Users: 0