chapaevka-church

"З того часу я відчувала Його присутність, любов та поміч у моєму житті"

Особисте свідчення Рем Вікторії, члена Церкви "Христа Спасителя"

Народилася я в 1993 році у місті Черкаси. Жила, як звичайна дитина.  Батьки про Бога ніколи нічого не розповідали, а коли я запитувала про церкву, то вони говорили, що в Бога потрібно вірувати вдома. На цьому вся розмова й закінчувалася .

В дитинстві в мене була подруга, яка ходила в церкву і одного разу вона і мене запросила також. Я погодилася. Мені там дуже сподобалося, а найбільше, що там давали подарунки. Господь навіть тоді стукав в двері мого серця, але я ще  серйозно ставилася ні до церкви, ні до Бога.

В 2006 році я з родиною переїхали жити в село Чапаєвку. Навчалася в школі у одному класі із Оксаною Бакало і одного разу вона запросила мене на "молодіжку". Я прийшла і з того разу постійно вже ходила й почала замислюватись про своє життя і про те, що буде потім.

Я усвідомила, що я є грішна людина і що повинна покаятися перед Богом, тобто попросити прощення за свої гріхи та прийняти Його Жертву, як заплату за мої провини. Я це зробила на одному із богослужінь, ввіривши своє життя Господу Ісусу Христу. Після того я змінилася. Почала служити Богу й завжди відчувала Його присутність, любов та поміч у моєму житті.

Я дуже хотіла прийняти хрещення по вірі, але тато не дозволяв мені цього досить довго(2роки), та в цьому році я остаточно вирішила, що прийму й сказала про це мамі. Вона мені відповіла, щоб я приймала хрещення, не питаючи тата про це. Великим підбадьоренням було те, що мама, будучи не членом церкви, зрозуміла мене й підтримала.

Отже в 2010 році я прийняла хрещення. Потім хвилювалася за те, як відреагує на це батько, коли дізнається про цей факт. І коли я йому сказала, то він відповів:"Ну що ж, прийняла то прийняла". Бог так все влаштував, що ми й досі всі знаходимося під великим враженням від цього.

Тепер я дуже щаслива і служу Господу, як повноправне Його дитя в сім'ї християн у Церкві "Христа Спасителя" села Чапаєвки. І закликаю кожного служити та славити Бога, бо Він гідний того! Амінь!Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Вам сподобався наш церковний сайт?
Всего ответов: 18

Друзі сайта


Статистика


Total online: 1
Guests: 1
Users: 0