chapaevka-church

Продовження гри

06,07,15 Табори другого тижняДруга половина охоплює до 200 дітей у двох таборах. Один проходить в с.Вільхи для дітей віком 4-6 років, а інший на території Дому молитви у наметах для дітей з 13 до 18 років.

Першого дня вже було добре видно і руку Божу, і Його надзвичайну любов. З перших хвилин у таборах відразу запанувала радість та неймовірне бажання дружності. Діти раділи зустрічі із старими друзями-лідерами, а ті що приїхали чи прийшли вперше відразу відчули впливову дію любові лідерів, що виробляв її в них Дух Святий.

І хоча все відбувалося за "накатаним" сценарієм для такого заходу, все рівно воно приносило величезну насолоду для діток. А нові ігри, наготовлені командами служителів протягом року, викликали шквал емоцій і неймовірного задоволення. Заняття із новими темами викликали живий інтерес, що проявлявся у чисельних запитання під час обговорення у групах.

Діти "Наметового містечка" їздили на пляж, де також приймали учать у рухомих іграх і просто загоряли та плавали. А ще був у них "Вечір прославлення" та спілкування біля вогнища.

День минув у благословенні Божому і славу за нього по-праву підносили тільки Йому.

Фотографії таборів:
Табір у Вільхах 2015
Тентове містечко 2015


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Вам сподобався наш церковний сайт?
Всего ответов: 15

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0