chapaevka-church

Необхідність Божої сили

09,07,15 Табори другого тижня"Пасторе, у нас сьогодні у Вільхах діти подуріли!" – із такими словами приїхала команда лідерів, що проводила там табір четвертого дня. Виявилося, що діти після того, як пройшли всю навчальну й практичну програму дня, накинулися на старшого лідера Діму і почали його "мучити". Дітвора хватала його за руки, скакали йому на спину, обливали водою. А коли Діма сховався в декоративний дитячий будиночок на майданчику школи, то майже всі діти залізли за ним і туди. Звичайно ж це були дитячі пустощі і гра, але вони відображали загальний настрій дітей.

А в Чапаєвці подібну гру, що могла здаватися на якесь безумство, проводили лідера молодіжного табору, що зветься "Наметове містечко". Підліткам було запропоновано пограти у гру під назвою "Життя людини". Їм вручили бутафорні паспорти і діти пішли у доросле життя. Життя ж зустріло їх всілякими своїми пропозиціями. Це були: і університет, і вигідна робота, і розваги. До того ж вони зіткнулися із пропозицією одруження, можливістю лікування. Їх чекала і необхідність дотримання законів суспільства, за порушення яких призначалася в'язниця. Але була також і можливість прийти до церкви, щоб там почути про Христа та покаятися перед Ним разом із священиком. І треба сказати, що більшість дітей жваво кинулися до всіляких розваг та насолод і значно менша частина спочатку вибрала церкву для впорядкування своїх стосунків з Богом. В кінцевому результаті всі, хто не отримав відмітку у пастора(намальоване сердечко із хрестиком) був "кинений" до ями(майбутній басейн церкви), що символізувала пекло.

Ввесь цей рух був схожий на якесь божевілля, адже діти так жваво і з величезним інтересом були занурені у гру, що часом здавалося, що вони зовсім некеровані. Але насправді все це гарно зображувало наший світ, який дійсно так запаморочений, що йому немає часу задуматися про головне і поєднатися із Богом для проходження свого життєвого шляху.

Всіх, хто вчинив правильно привітали та ще раз наголосили кожному про необхідність Бога на життєвому шляху людини, щоб вона змогла прожити життя вірно й виконати своє призначення тут.

А славу ж за все, звісно, піднесли тільки Богу. Амінь!

Фотографії таборів(оновлено):
Табір у Вільхах 2015
Тентове містечко 2015


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Якому стилю музики ви віддаєте перевагу?
Всего ответов: 31

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0