chapaevka-church

Жити із силою Божою

10.07.15 Табори другого тижня31 Тож промовив Ісус до юдеїв, що в Нього ввірували: Як у слові Моїм позостанетеся, тоді справді Моїми учнями будете,
32 і пізнаєте правду, а правда вас вільними зробить!
(Iван.8:31,32)

Ось і закінчилися дитячі табори 2015 року, що повністю проводилися силами "нашої" церкви та за підтримки християнської місії Ukraine Christian Ministries (UCM), яку очолює подружжя Джон і Джанет Хенді із Англії. І хоча команда від нас поїде ще наступного тижня проводити табір у село Лукашівку, та там вже це буде допомога місцевій церкві, яка бере на себе всі організаційні моменти.

І у Вільхах, і у Чапаєвці останній день таборів супроводжувався і радістю, і сумом. Радістю бо протягом п'яти днів всі мали надзвичайно дивовижний час дружнього спілкування і справ, подарованих Самим Богом. А сумом бо все закінчилося до наступного року, якщо безумовно Бог благословить нас і в майбутньому такими речами. Звичайно, що на протязі року будуть і переписки в соцмережах, і телефонні дзвінки, і зустрічі в молодіжних служіннях чи церкві, але тієї атмосфери, що панувала протягом двох тижнів доведеться чекати до наступного літа.

Нажаль деякі діти були із такої місцевості, де немає церкви і тим більше Недільної школи чи Молодіжки. Тому для них особливо важливим було запам'ятати та міцно триматися останніх слів, сказаних при закритті табору: "Зоставайтеся у пізнаній істині, щоб бути із Богом ввесь час!".

Маємо надію, що діти добре усвідомили доброту і милість Бога за цей час. Ми молимося про це і будемо молитися за них постійно. Просимо і вас, любі брати і сестри у Христі, помолитися за тих діток, що змогли бути в таборах цього літа. Щоб вони були збережені від зла світу та зростали в пізнанні Бога і тим прославили Його.

А хвалу за все підносимо виключно Богу. Амінь!

Фотографії таборів(оновлено):
Табір у Вільхах 2015
Тентове містечко 2015


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Чи являється для вас молитва перед їжею чимось особливим?
Всего ответов: 49

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0