chapaevka-church

Благо від Бога

09,08,15 Служіння Церкви Христа Спасителя15 І промовив фараон до Йосипа: Снився мені сон, та нема, хто б відгадав його. А я чув про тебе таке: ти вислухуєш сон, щоб відгадати його.
16 А Йосип сказав до фараона, говорячи: Не я, Бог дасть у відповідь мир фараонові.
(Бут.41:15,16)


Коли Єгипетському фараонові наснився сон, то він став для нього великим переживанням й тривогою. Його дух надзвичайно занепокоївся про майбутні події. Але ніхто не знайшовся в його оточенні, хто міг би пояснити те видіння. І коли за порадою начальника чашників покликали Йосипа, що перебував у в'язниці на той час, то фараон побажав від нього негайної відповіді на те, що приснилося йому вночі. Відповідь же Йосипа показала Божу присутність у його серці. Той не став шукати якоїсь вигоди собі у своєму недоброму положенні(ув'язнення), але сказав істину, без якої не було б нічого. Йосип проговорив, що не він, але Бог дасть відповідь на запитання фараона, яка принесе йому спокій в душу. Так і сталося… .

Ця історія знову й знову підтверджує те, що лише в Господі людина може знайти відповідь на всі запитання щодо свого життя і на найголовніше занепокоєння всякої душі "Що буде потім?" також. Тільки Син Божий - Ісус Христос вирішує трагедію всього людства і кожної людини його зокрема. Саме Він є Тим, Хто відкриває розум людини для життя в спокої й повній радості. І це положення стає вічним (Мт.11:28; Ів.3:16).

Колись Йосип скористався Божою силою, щоб дати відповідь фараонові й отримав велике благословення від Нього. Нині, - це є добрим прикладом для всіх нас шукати відповідей саме в Господі. Тільки Він надасть своєчасну допомогу у нашому житті. Він ніколи не знаходиться поза нашою досяжністю. Він завжди поруч і готовий піклуватися про нас. 3 Покликуй до Мене і тобі відповім, і тобі розповім про велике та незрозуміле, чого ти не знаїш! (Єр.33:3)

Це є великим благом для людини і мудрий той, хто користується Божою пропозицією Його любові й милості. Хто ніколи не забуває, що Бог чекає нашого "приходу" до Нього, як на найпершу реакцію у всіх обставинах життя. 23 Тримаймо непохитне визнання надії, вірний бо Той, Хто обіцяв. (Євр.10:23)

Пастор Джон Хенді, що нині прибув до своєї української сім'ї разом із дружиною Джанет, говорив проповідь тієї Неділі і в Чапаєвці, і в Коробівці. І в кожному з випадків він наголошував на необхідності цінувати, триматися та всім серцем славити Бога, Який полюбив нас не дивлячись ні нащо і надав нам таке неоціненне благо – бути дітьми Його 12 А всім, що Його прийняли, їм владу дало дітьми Божими стати, тим, що вірять у Ймення Його, (Iван.1:12)


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Що б Ви хотіли, щоб ми добавляли на сайт?
Всего ответов: 20

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0