chapaevka-church

Настанова дітям

30,08,15 Служіння Церкви Христа Спасителя1 Діти, слухайтеся своїх батьків у Господі, бо це справедливе!
2 Шануй свого батька та матір це перша заповідь з обітницею,
3 щоб добре велося тобі, і щоб ти був на землі довголітній!
(Еф.6:1-3)


Остання неділя літа завжди містить певний колорит і певну ціль. Закінчилася така приємна і водночас працьовита пора, коли було зроблено справ більше ніж у будь-який час. Практично закінчилася праця на земельних ділянках і водночас закінчилася пора літніх канікул у дітей та розпочинається новий навчальний рік у різних навчальних закладах. А це подія, що завжди охоплює не тільки дітей, які навчаються в школах, коледжах, інститутах чи семінаріях, але й батьків, суспільство та церкви також. На протязі року всі будуть перебувати під впливом навчального процесу і рахуватимуться із ним у всіх моментах життя. Згідно розкладів навчань будуватимуться плани на всі заходи поза навчальним перебігом.

Тому під час останнього богослужіння літа, церква особливо звертала увагу на настанову, що підготує усіх до цього "нового" року. Причому настанова стосувалася не лише учнів, але й всіх, хто вірує в Бога та хоче бути вдячним Йому за подароване Ним спасіння в Ісусі Христі.

Якби багато не говорили про важливість освіти й доброго виховання поза Біблійної науки, все воно матиме марний наслідок, адже воно не має вічної цінності і знадобиться лише на короткий час земного життя. Натомість Божа наука допоможе і в цьому світі жити благословенно й увійти в вічне Царство Святого Бога.

Шанування батьків, згідно волі Творця, вміщує надважливі речі, що виробляють найкращі процеси перемін у серцях дітей. Вони таким чином навчаються смиренно приймати волю вічного Законодавця, що приносить Його благодать (1Петр.5:5). Через покору батькам діти виростають до особистого спасіння. Виражають справедливу вдячність Богу, батькам та просто старшим людям за все, що отримують в житті від них. Усвідомлюють своє призначення та проводять всій земний час в правильних справах. І все це безумовно приносить користь і самим дітям, і їх батькам, і суспільству, і безумовно церкві та Богу.

Цьому навчали на богослужінні в Чапаєвці, а ще помолилися за всіх присутніх дітей і студентів, благословивши їх на правильне відношення до своїх актуальних обов'язків.

А ще відвідали церкву в селі Богуславець, де проходило свято "Жнив" й на якому особливо дякували Господу за цьогорічний урожай. І звичайно ж наголошували, що найкращою вдячністю Отцеві буде слухняність Його волі, що проявляється і в шануванні земних батьків також.

Й безумовно говорили слова прославлення Творцеві при кожній нагоді це зробити. Адже тільки Його заслуга в тому, що людина має і життя, і все необхідне для нього, – хліб для тіла і Хліб Небесний. Амінь!


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Якому стилю музики ви віддаєте перевагу?
Всего ответов: 31

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0