chapaevka-church

Головне підданство

06,09,15 Богослужіння в Церкві Христа СпасителяПІДДА́НИЙ, - Особа, яка перебуває у підданстві(належності) певної держави, влади, правителя.

36 Ісус відповів: Моє Царство не із світу цього. Якби із цього світу було Моє Царство, то служба Моя воювала б, щоб не виданий був Я юдеям. Та тепер Моє Царство не звідси...
(Iван.18:36)

16 Закон і Пророки були до Івана; відтоді Царство Боже благовіститься, і кожен силкується втиснутись в нього.
(Лук.16:16)


Коли Господа привели на допит до Пилата, то Він у відповідь на його запитання "Чи Ти Цар Юдейський?", проголосив істину Свого Царства та належності до нього всіх Його підданих.

Його царство не пов'язане із земними політичними та державними організаціями, і воно не бере початок від гріховної світової системи, що воює проти Бога. Коли б Його царство було від світу цього, то Він би бився за нього. Адже царства цього світу зберігають себе тим, що вони захищаються силою. Царство ж Месії бере початок не від людських зусиль, а від Сина Божого, Який сильно і рішуче перемагає гріх в житті Його людей і одного разу підкорить гріховну світову систему в час Свого Другого пришестя, коли встановить Своє Царство. Його Царство не загрожувало національній незалежності Ізраїлю чи політичній або військової цілісності Риму. Воно буде існувати в духовному вимірі до кінця віків 15 І засурмив сьомий Ангол, і на небі зчинились гучні голоси, що казали: Перейшло панування над світом до Господа нашого та до Христа Його, і Він зацарює на вічні віки!(Об.11:15)

Так чи інакше, але людина неодмінно піддана комусь або чомусь. Навіть самі запеклі, так би мовити "свободолюбивці", не є вільними у справжньому розумінні цієї істини. Людина тілом може відчувати себе незалежною ні від кого і ні від чого, але не так є справи із її душею. Вона обов'язково буде належати або Ісусу Христу і відповідно Богу, або чомусь іншому і в підсумку – сатані. Бо спасіння лише в Сині Божому і немає іншої дороги для цього (Дії. 4:12). Доля ж без Христа, - у озері огняному, де є місце всякому гріху (Об.20:10-15).

Навіть в земних мандрах, коли здається, що людина відчуває себе повністю незалежною, насправді вона виконує волю того, хто шукає як знищити її – диявола(Iван.10:10). І лише піддані Христу не тільки належать до Його Царства, але й чинять справи Його у всьому буденному житті, отримуючи від цього неабияке задоволення та щастя (Пс.1:2; Рим.7:22).

Але, щоб належати до Царства Божого і бути підданим Ісусу Христу – Царю Вічному, потрібно для цього докласти власні зусилля (Лук.16:16). Не належність до певної нації чи родини робить нас дітьми Бога, а власне покаяння й прийняття Сина Божого, як особистого Спасителя та Господа життя. Без такого кроку не тільки не стане душа належною Істинному Царю, але й повністю буде залежною від Його ворога – диявола (Iван.8:44).

Шукати волі Божої кожного дня, щоб прославити Його своїми вчинками, – справи дійсних підданих Його. Коли ж цього немає, то слід замислитися: "Які ж ми "добропорядні" громадяни нашого Царя?"

Брат Олександр Горюнов сказав проповідь на цю тему і вдячно помолився Богу за нашу належність Правдивому Царю і підданство Царства Його. А також закликав виконувати свої обов'язки, як "добропорядні" громадяни Неба.

Також виконали заповідь Спасителя, щодо згадки про Його смерть на Голгофському хресті і тим проголосили ціну спасіння нашого.

А ще привітали із Днем народження всіх, хто святкував його у минулому місяці.

І звичайно ж за все віддавали славу лише Богові. Амінь!


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Якому стилю музики ви віддаєте перевагу?
Всего ответов: 31

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0