chapaevka-church

Співробітники Божі

13,09,15 Богослужіння в Церкві Христа Спасителя6 Я посадив, Аполлос поливав, Бог же зростив,
7 тому ані той, хто садить, ані хто поливає, є щось, але Бог, що родить!
8 І хто садить, і хто поливає одне, і кожен одержить свою нагороду за працею своєю!
9 Бо ми співробітники Божі, а ви Боже поле, Божа будівля.
(1Кор.3:6-9)


Цьогорічний урожай на полях і огородах України видався вдалим. Практично всі культури, зрощені на землі, дали добрий результат від проробленої праці та вкрай потрібної погоди. Не сталося ніяких критичних ситуацій, щодо природних стихій чи катаклізмів в навколишнім середовищі. Все було досить добрим і тому маємо непогані плоди землі перед настанням зимового часу, коли буде особливо значимим те, як була використана благодатна пора для праці.

Маючи запаси продуктів, ми відчуваємо деяку впевненість напередодні настання часу холодів і завмирання всього живого у флорі. Не страшиться серце, що будемо їсти, адже є і овочі, і фрукти, і ягоди. І все це сховано до погребів, "закатано" у банки, заморожено у морозильних камерах. Окрім того в магазинах не буде занадто високої ціни на всі ці продукти і всі люди матимуть змогу купувати необхідне для життя.

Але якщо мудро подивитися на основу всіх цих здобутків, то в глибині душі розумієш, що не такі ми вже й молодці, що отримали добрий урожай. Безумовно, що якби ми не працювали на землі і не докладали б певних старань, то не варто було б очікувати і плодів в замін звичайних бур'янів. Але поклавши руку на серце потрібно визнати, що набагато більше було важливим перебувати у сприятливим умовах ніж просто працювати. Щоб було і здоров'я, і погода, і правильний ріст рослин у землі, і мир в кінці кінців на ній! Коли б все це було відсутнім, то нічого б ми з вами не змогли би ні виростити, ні тим більше зібрати. Тому справедливим буде визнати Божу заслугу у тому, що ми маємо. Він благословив нашу працю і виявив велику милість до нас і ми радіємо Його любові та щиро дякуємо Йому за велику доброту.

Коли запитуєш у пересічних людей про їхній урожай, то зазвичай чуєш: "Слава Богу!" Але чи радіє серце Бога від такої подяки, адже у цих словах здебільшого вміщують зміст звичайного слова "добре". Бо славу Богу приносять не пусті слова, але сповнене глибокої вдячності серце, що проявляє себе у відповідних вчинках. Доброта Божа до людей - це наявне свідчення того, що Господь бажає всього найкращого людині і головне, – спасіння їй і вічного життя з нею. Для цього Він віддав Сина Свого Єдиного у жертву за наші гріхи, щоб ми не були покарані за провини, а стали дітьми Його навіки (Ів.3:16; 1:12). І саме прийняття цього дару та вірне слідування за Спасителем щоденно впродовж всього свого життя, – є справжньою подякою Богу за всю Його доброту й неймовірну любов, яку ми відчуваємо та бачимо навколо себе кожного дня.

Святкування Жнив у Чапаєвці містило саме це наповнення, – дякувати Богу за Його милість у Ісусі Христі, яка проявляється найперше у вічному спасінні, постійному піклуванні та можливості жити правильним життям, що ввесь час служить Богу пліч-о-пліч із Христом та братами по-вірі.

Під час богослужіння дівчина на ім'я Олеся відчула дію Духа Святого, Котрий спонукав її сповідати свій гріх перед Богом та людьми й запросити Ісуса Христа стати її особистим Спасителем і Господом життя. Тим самим вона погодилася стати донькою Батька Небесного й співробітницею Христовою у своєму земному житті.

Звичайно ж був і святковий обід, який ми розділили із дорогими гостями з інших церков, які приїхали, щоб разом із нами порадіти Божій ласці й послужити Йому разом також. І в кожному моменті зібрання не забувалися віддавати славу лише Богові. Амінь!

ФотоСЛУЖІННЯ


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Що б Ви хотіли, щоб ми добавляли на сайт?
Всего ответов: 20

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0