chapaevka-church

Особиста відповідальність

25,10,15 Богослужіння в Церкві Христа Спасителя15 І одному він дав п'ять талантів, а другому два, а тому один, кожному за спроможністю його. І відійшов. (Матв.25:15)

Хоче цього людина чи ні, але кожна душа має відповідальність у своєму житті. Незалежно від того, знає вона про це чи навіть не догадується, атеїст чи віруючий, громадянин певного суспільства чи просто турист, жінка чи чоловік всі мають певну відповідальність. Вона просто залежить від нашого життя і обставин у яких ми перебуваємо.

Існує таке визначення: Відповідальність – це обов’язок людини перед кимось або чимось. Відповідальність - це така річ, яка не існує сама по собі, а завжди розглядається у певному контексті. Наприклад:
• Кримінальна відповідальність.
• Відповідальність в сім’ї.
• Відповідальність в церкві тощо.


Брат Богдан Новаков, що відвідав тієї неділі "рідну" церкву разом із своєю дружиною Маріам, навчав про це зібрання та закликав кожного християнина сміливо брати відповідальність до якої покликав нас Бог. Він навчав про те:
• Що таке відповідальність?
• Чому люди не хочуть брати на себе відповідальність?
• Що говорить Біблія про відповідальність?
• Яка реальна картина
відповідальності в церкві?


Так, як ми християни – люди, покликані Господом до нового життя, то нам найголовніше знати і чинити ту відповідальність, яку покладено на нас в час нашого навернення до Ісуса Христа.

Багато християн, нажаль, просто не хочуть брати на себе відповідальності дітей Божих через власний егоїзм, мовляв це моє життя і це моя особиста справа що я буду робити у ньому. Але так може говорити лише той, хто ще насправді не пізнав Бога, бо робити Божі справи у житті - це стан серця, а не просто обов'язок чи виконання статуту. Слово Боже чітко навчає тому, що ми маємо бути світлом та сіллю для цього світу (Матв.5:13-14). І в цьому визначенні зосереджені певні дії, які ми маємо робити день за днем … .

Коли ж віруючі не беруть на себе відповідальності, то їхнє життя приносить і відповідні наслідки:
• Їх безвідповідальність – стає чиєюсь відповідальністю і перекладає власну працю на інших, чим додає труднощів церкві.
• Вони псують особисті відносини з Богом.
• Вони не виконують свого призначення від Бога.
• Вони псують відносини і з людьми.


Відповідальність християн, ще починається із власного дому (1Тим.3розд). Наша сім'я має бути повністю сім'єю Бога також. Робити все, щоб ми і наші рідні шанували Бога на зразок викладений у Біблії. І тільки після цього ми можемо сміливо стверджувати, що чинимо власну відповідальність перед Богом правильно.


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Коли ви в останнє читали БІБЛІЮ?
Всего ответов: 50

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0