chapaevka-church

Змінюватися, щоб виконувати своє покликання

08,11,15 Служіння Церкви Христа Спасителя14 Як слухняні, не застосовуйтеся до попередніх пожадливостей вашого невідання,
15 але за Святим, що покликав вас, будьте й самі святі в усім вашім поводженні,
16 бо написано: Будьте святі, Я бо святий! (1Петр.1:14-16)

Брат Дмитро Коваль використав до проповіді таку ілюстрацію із власного життя(мовою оригіналу – рос.): "Как хозяйственный сельский человек, что живет в Украине, я решил завести дома какую-нибудь живность. Посоветовавшись со своей "второй половинкой", мы решили купить несколько курочек. Цель такого приобретения была иметь куриные яйца, - экологически-чистые и экономически-выгодные. Но шло время, а наши три курочки все не "неслись". Мы ждали и ждали, а результата все не было и не было. Наступил час нашего разочарования, ведь мы их завели для того, чтобы они давали нам пользу, а они наоборот только поедали корм и так желаемых яиц не несли. И тогда я подумал: "А зачем они нам нужны?" Ведь своего назначения они не исполняют, да еще и приносят убыток нашему бюджету. Поэтому мы решили их "пустить на мясо". Правда сами убить не можем и сейчас ищем кто бы мог помочь нам хоть в этом вопросе."

Дана історія добре зображує те, як розчаровує і приносить смуток Отцю Небесному життя християн, яке не виконує свого покликання. Одного разу ставши дитям Всемогутнього Бога(Ів.1:12), душа повинна не обмежуватися отриманою благодаттю спасіння Христового, але взяти свого хреста і вірно слідувати за Ним щоденно(Лук.9:23). І таке слідування має на увазі не просто ходити до церкви, молитися, читати Біблію чи навіть брати участь у певному служінні, але докладати зусиль для зміни свого "я" на образ Сина Божого (Гал.4:19; 2Петр.1:5-8; Еф.4:20-24).

Якщо ж ми не досягаємо змін в бік Ісуса Христа, або й ще гірше, - з часом знову стаємо бути все більш схожими на "старого чоловіка", то це пряме свідчення того, що ми не виконуємо свого покликання. Це заклик негайно зробити рішучий крок до повної переміни особистого світогляду, який має бути повністю скерований Словом Божим. День-у-день старанне прагнення ставати кращими і схожими на Спасителя, - ось що має бути наповненням життя кожної дитини Божої. Інакше тоді стоїть запитання: "Які ми діти? Або чи взагалі ми діти, Батька Небесного?"

Щоб бути справді світлом і сіллю для цього світу(Матв.5:13-14) та славою Бога на землі(1Кор.6:20), просто необхідно добре старатися для цього! Без постійного освячення(змін) ми ніколи не будемо такими, хіба-що тільки думатимемо що ми є такі. "Світло" має "світити" не тільки словом, але й ділом. А сіль не тільки стояти на столі, але й змінювати смак їжі та дієво впливати на інші речі.

Звичайно, що зміна приносить і певні страждання(2Тим.3:12). Так є у житті людини, що за якимось змінами за звичай стоять і певні незручності, затрати чи навіть страждання. Але втративши якісь ресурси і при цьому отримавши жаданий результат, людина не журиться за втраченим, а навпаки радіє здобутому. Нерідко християнам доводиться щось терпіти, від чогось відмовлятися, дечого позбуватися. Часто це можуть бути дуже болючі процеси, але ж і результат того вартий! Адже у вічності ми почуємо слова схвалення нашого Господа: "… Гаразд, рабе добрий і вірний! Ти в малому був вірний, над великим поставлю тебе, увійди до радощів пана свого!" (Матв.25:23).

"Зміни, що мають бути в житті християн" - такою була тема зібрання тієї неділі. На цьому зосереджувалася увага у кожному елементі богослужіння. І про це палко молилися всі присутні того дня в Домі молитви Церкви Христа Спасителя. Щоб своїми змінами у житті приносити славу Богові та чинити своє покликання на землі.


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Коли ви в останнє читали БІБЛІЮ?
Всего ответов: 50

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0