chapaevka-church

Фундамент досконалого будівництва

22,11,15 Служіння Церкви Христа Спасителя15 А коли я спізнюся, то щоб знав ти, як треба поводитися в Божому домі, що ним є Церква Бога Живого, стовп і підвалина правди. (1Тим.2:15)

Так склалося тієї неділі, що Господь благословив побувати у трьох зібраннях, які мали надзвичайну цінність, не дивлячись на рівень та кількість присутніх.

Спочатку на запрошення пастора Василя Волошина ми змогли відвідати церкву у с. Іркліїв, де нам випало благословення славити Бога і говорити Слово. Не дивлячись на зовсім нові обличчя для нас, ми зустріли там справді рідних братів і сестер у Христі. Разом зі всіма присутніми ми змогли дякувати Богові та підносити Його за безцінне спасіння, дароване нам, та за кожну річ у нашому житті.

Після Іркліїва нас чекала "рідня" у с.Деньги. Хоч ми трохи і спізнилися через значну відстань між ними, та там нам також були надзвичайно раді, адже ми приїхали, щоб із ними перебувати у ділі Божому та науці Його. У Деньгах також була надзвичайно приємна й сповнена любові атмосфера. І хоч ми не змогли там довго бути, бо чекало нас ще одне дійство, та всі "спожили" достатньо духовного хліба, щоб мати силу для продовження вірного слідування за Господом.

І в завершення ми попали на День народження нової церкви у м.Золотоноша. Раніше, як ми звикли його називати, "Ресурсний центр" постійно проводив багато занять із вивчення Біблії та самих різних дитячих служінь. За цей час згуртувалася досить чисельна і дружна команда, яка відчула поклик Божий і пораду "церкви-мами" розпочати самостійне життя. На урочистість прибуло багато пасторів із інших церков і саме керівництво Обласного Об'єднання Черкаської області, – голова Василь Фурта і його Перший помічник Сергій Кравченко. Було проголошено багато привітань та побажань, щодо життя і діяльності нової церкви, що отримала назву "Міцна Вежа". Не менш тепла і близька обстановка витала протягом всього заходу, який закінчився святковим обідом. Кожен, хто відвідав дане зібрання не приховував справжньої радості за народження нової Божої громади в нашому регіоні.

А в Чапаєвці того дня також було багато чого важливого. Найперше, це звичайно ж саме богослужіння, як акт поклоніння й прославлення Господа. В його програмі була запланована проповідь по Книзі Євангелія від Марка, яку того дня сказав брат Пономаренко Олександр, а ще відбулося представлення церкві молодят, які напередодні заручилися в колі рідні та представників церкви. Брат Ростислав Бакало і сестра Анжела Лимар із самого дитинства в церкві і ввесь цей час дружили у колі інших віруючих дітей. І ось Господь викликав у них почуття один до одного і бажання поєднатися у шлюбі для продовження свого життя, як одне ціле. Церква благословила їх на підготовку до весілля, про дату якого буде додатково ще повідомлено, але вона має статися у наступному році.

Всі ці зібрання мали міцну основу, бо ґрунтувалися на Божій істині. І саме церква покликана сповіщати її у цьому гріховному і приреченому світі. Тільки Наречена Христова має правду у своїх руках і силу доносити її всякій душі. Про це наголошувалося у кожному зібранні того недільного дня. І мудрий той, - хто приймає це та будує все своє життя на цьому міцному Божому "фундаменті"


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Якому стилю музики ви віддаєте перевагу?
Всего ответов: 31

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0