chapaevka-church

Ціна виховання

29,11,15 Богослужіння в Церкві Христа СпасителяВИХОВУВАТИ, 1. Вирощувати, навчаючи правил поведінки, даючи освіту і т. ін. 2. Систематично впливати на культурний розвиток, світогляд, моральні принципи кого-небудь у певному напрямі.

Велике значення має виховання людини і напевне ніхто із цим не буде спорити. Але методи і процес виховання, - це те, що постійно викликає суперечки та розбіжність, згідно цінностей "вихователів". Відповідно до того, що є найголовнішим у людини і чим вона керується в житті, виникають і цілі та методи її впливу у вихованні інших.

Також зрозуміло, що "сильне" виховання робить явний відбиток на всьому поводженні людини, не дивлячись на те, - знаходиться поруч її "вихователь" чи ні. Бо справжнє виховання збудовує світогляд людини і робить її переконання твердим й непорушним. Тому вкрай важливо, щоб виховання було істинним, бо воно буде направляти дії людини впродовж всього її життя і приносити відповідні результати.

В Старозаповітні часи, коли Ізраїльський народ перебував під пануванням зовнішніх ворогів, Бог послав ізраїльтянина на ім'я Неемія, який тоді був чашником(виночерпий – рос.) у персидського царя Артаксеркса, щоб той відбудував стіни Єрусалиму і особливо відновив істинне поклоніння Йому. Неемія виконав вказівку Господа, хоча йому зробити це було дуже нелегко. Коли ж закінчився строк його 12-річного "відрядження", йому довелося повернутися назад до Персії. Через деякий час він знову повертається в Єрусалим, але зустрічає вже жаливу картину, коли за його відсутності справжнє поклоніння Богу зникло і духовний занепад знову став реальністю життя євреїв. І лише декілька чоловіків залишилися вірними Господу, не дивлячись на всі обставини. Саме правдиве виховання стало причиною вірності Богу, як самого Неемії так і тих трьох чоловіків, записаних навічно на сторінках Книги Неемії (12:13). Тверде переконання того, що Отець Небесний завжди чекає слухняності дітей Своїх і це є найголовнішим, - стало міцною основою їхньої поведінки та плодом їхнього життя.

Як це дуже актуально у всі часи для всіх людей Божих. Безумовно, що хтось докладав зусиль для настанови і Неемії, і тих чоловіків, але й самі вони, на відміну від багатьох, уважно слухали та щиро приймали навчання. Вкрай необхідно кожному християнинові бути чуйним до виховання Божого, що здійснюється через Його методи в Церкві Христовій. Щоб не тільки самим бути записаними у вічній Книзі життя, але й багатьох виховати у цьому ж на славу Святого Бога!

Пастор Ірпінської Біблійної Церкви Сергій Сологуб, разом із свої другом В'ячеславом, завітали тієї неділі до Церкви Христа Спасителя в Чапаєвці, щоб разом із місцевими віруючими прославити Бога і послужити їм словом. Зібрання вийшло дуже піднесеним і особливо навчальним. За що постійно й лунали слова: "Слава Господу!"


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Коли ви в останнє читали БІБЛІЮ?
Всего ответов: 50

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0