chapaevka-church

Три вечори з Клайдом

30,11,15 - 02,12,15 Біблійний семінар в Церкві Христа Спасителя16 Бо я не соромлюсь Євангелії, бож вона сила Божа на спасіння кожному, хто вірує, перше ж юдеєві, а потім гелленові. (Рим.1:16)

Питання біблійних стосунків в сім'ї та суспільстві завжди є актуальними й дуже цікавими для всіх християн. Тому, коли нам запропонували провести семінар на дану тему, то ми з радістю це сприйняли і організували такі заняття в Домі молитви.

Пастор Клайд Вандегріфт із міста Сент-Луїс США, впродовж трьох вечорів з понеділка по середу, проводив уроки, що мали вигляд доброго й теплого братерського спілкування. Він на істинах Святого Письма, з практики особистого пасторського служіння та власного життя доносив принципи правильної поведінки, що приносять добрі стосунки у сім'ї, церкві й суспільстві. І всі вони неодмінно зводилися до одного, - слухняності науки Христової. Саме підкорення Божій Євангелії і надає силу, що здатна будувати своє життя щасливим нині і у вічності мати блаженство в Царстві Отця Небесного.

Атмосфера любові й доброзичливості була наповненням всіх трьох вечорів семінару. Не дивлячись на свій уже немолодий вік, брат Клайд з неймовірним ентузіазмом розповідав історії та натхненно доносив вчення Біблії, щодо особистого життя віруючих.

Кожен, хто приймав участь у всіх трьох днях семінару, отримав добре підбадьорення, корисне навчання та натхнення чинити все у житті за вказівкою Слова Божого, підкоряючи себе волі Господа Ісуса Христа.

Дякую Богу, що ми мали ці зустрічі, дякую особисто брату Клайду й перекладачеві сестрі Лідії і дякую кожному учаснику за те, що посвятили свій час для семінару, запевняючи всіх, що він не був витрачений марно, але принесений на славу Бога і для нашого духовного збагачення. Амінь!


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Коли ви в останнє читали БІБЛІЮ?
Всего ответов: 50

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0