chapaevka-church

Радість Різдва

06-10,01,16 Святкові служіння Церкви Христа Спасителя11-ть Різдвяних зібрань різного виду провела "наша" церква, під час цьогорічного святкування Народження Ісуса Христа – Спасителя світу.

Розпочалися урочисті богослужіння ще 25 грудня минулого року в знак солідарності зі всіма іншими християнами, що відзначали цю подію саме у той день. І не дивлячись на те, що то був робочий день у нашій державі, в зібрання прийшли чимало людей, - переважно членів церкви. Але ми, все рівно, мали добре піднесення від служіння, в якому лунали і пісні, і вірші, і була Різдвяна проповідь, і звичайно ж молитви прославлення Бога за Його безцінний Дар в Сині Своєму. А після всього ще й було чудове братерське спілкування зі святковим пригощенням.

Із 6 січня 2016 року ми розпочали таку собі серію безперервних служінь. Кожен день вміщував по два зібрання впродовж чотирьох наступних днів. А в неділю їх було аж три. Як і в минулі роки у нас були прекрасні "гастролі" по різним селищам та установам. Отже:

6 січня – відбулися дитячі служіння в Чапаєвці й Богуславці. Перший день завжди найважчий, бо наочно починаєш розуміти всі недоліки підготовки в тому чи іншому питанні, чи моменті. Але, на превелику радість, цього разу їх було зовсім мало! З першого ж виступу було видно добру підготовку і Боже благословення даної справи. І в Чапаєвці, і в Богуславці панувала весела й водночас духовна атмосфера служіння дітям. Ведучі Світлана Горюнова і Людмила Лукієнко прекрасно розповідали історію, проводили вікторину, ігри та конкурси. Малеча була надзвичайно зацікавлена в тому, що відбувалося і це проявлялося в активній участі у всіх номерах розваг. А фішкою заходу, звичайно ж, стала Різдвяна постановка у виконанні нового покоління наших акторів, яких самовіддано підготувала лідер церковного театрального служіння Юля Пономаренко. І безумовно - подарунки всім дітлахам!

7 січня, окрім святкового служіння в Чапаєвці, вперше було показано сценку і в служінні Коробівської церкви. В минулі роки все нарікали на тісноту старого будиночку в Коробівці. Тепер, коли побудували новий і більший, виявилося, що в ньому також бракує місця для багатьох. Слава Богу! Що ще можна сказати з цього приводу! Але не дивлячись на це, в приміщенні було досить затишно і тепло. А те, що там "витворяли" діти під час ігор, вражало найбільше. Все це надзвичайно підносило та надихало на ще більше бажання служити Богу і дітям.

8 січня ми їздили із дитячим служінням до школи у селі Деньги та місцевого Клубу у селі Вільхи. Якщо у Деньгах уже всі давно звикли до наших Різдвяних візитів і захоплюються здебільшого різноманіттям кожного разу, то у Вільхах навіть місцева влада, що прибула на ранок і вперше побачила, що собою являє служіння дітям у Різдво, була особливо вражена побаченим і почутим також. Не дивлячись на не зовсім тепле приміщення Клубу, всім було "жарко" від величезної енергії діток і ведучих свята, а також акторів, що старанно виконували свою справу.

9 січня нам випало благословення вперше проводити Різдвяні заходи у селах Лукашівка і Ленінське(Драбівського району). Щоб у сільському Будинку культури було тепло, пастору Олександру Бауеру довелося за сутки підключити електронагрів кімнати в якій проводили служіння. І потрібно визнати, що там було досить добре, а коли подивитися на те, що щедрий пастор Олександр смачно нагодував всіх акторів і подарував кожному х них ще й подарунок, то можна сказати, що свято виявилося ще й смачним! Хоча дітей було не так, як очікували, та тепер переконані, що "слава" про такий захід донесеться до кожної дитячої свідомості і наступного року ми побачимо їх набагато більше. А у Ленінському ми було просто зачаровані! Нам люб'язно надали спортзал місцевої школи, де зараз навчається лише 9 дітей! Коли ми туди ще їхали, хлопчик Ян(один із акторів), запитав мене: " А що, тут колись жив Ленін, дядя Сірьожа?" Звичайно, що дане запитання не могло не викликати сміху, проте це також свідчить про те, який вплив на світогляд людей зробила атеїстична ідеологія комуністів. Це гарно було видно із яким захопленням і відкритими ротами діти поїдали все, що їм пропонували і показували наші служителі. Коли дивився на ті широко-розкриті і здивовані оченята, то важко було навіть стримувати сліз. Наскільки зголодніли за такими дійствами діти та й дорослі також. Все це по-особливому надихало служити і переносити усі проблеми і втому заради тих дитячих оченят! А місцеві сестрички наготували нам величезну каструлю вареників, які ми разом із тортами поїли в Домі молитви Церкви Христа Спасителя, коли повернулися додому та підносили славу Господу за всі ті поїздки.

10-го ж числа відбулося три таких заходи. Один закінчив програму Різдвяних богослужінь у Чапаєвці. Другий пройшов у дочірній церкві села Кедина Гора і завершальним акордом стала традиційна Різдвяна вечірка сім'ями у Домі молитви. Так, як всім членам церкви також надзвичайно хотілося побачити драму, з якою ми їздили по селах, то вирішено було ще раз її показати, але тепер дорослим. Окрім того, пісні і вірші мали також ще Різдвяну тематику. А в Кедині Горі був справжній шок. Село, де місцевих дітей легко можна перерахувати на пальцях, цього разу напевне всі вони прийшли на запрошення місцевої церкви. Ми звикли, що у Недільних зібраннях там завжди є троє місцевих і 3-4 дітей. Цього ж разу Господь привів скільки людей, що декому довелося стояти! Слава Господу! Як можна не радіти такому шоку?! Таке явище дещо засоромило служителя церкви Дмитра Коваля, який був трохи не підготовлений до такого перебігу подій, але надзвичайно щасливий від цього. А під час вечірки в Чапаєвці ми змогли мати відео-зв'язок із надзвичайно дорогими нам Джоном і Джанет Хенді, що своєю фінансовою допомогою стали разом із нами також спів-служителями у всіх цих подіях. Під час вечірки ми не тільки розважалися у різних конкурсах, які наготували і вели Лідія й В'ячеслав Боровики, насолоджувалися смачною їжею, але безперестанку дякували та славили Бога за цю найбільшу радість Різдва Христового, що полягає у вічному спасінні людини та безперервному єднанні із Ним під час земного шляху.

Фото служінь:
Чапаєвка
Богуславець
Коробівка
Деньги
Вільхи
Лукашівка
Ленінське
Кедина Гора
Вечірка
Різдвяна сценка:
Різдвяна історія


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Чи являється для вас молитва перед їжею чимось особливим?
Всего ответов: 49

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0