chapaevka-church

Слід у слід

14,02,16 Служіння Церкви Христа Спасителя



СЛІ́ДУВАТИ, 1. Рухатися слідом за ким-, чим-небудь. Керуватися у чому-небудь чиїмсь прикладом, брати щось за зразок. 2. Дотримуватися чого-небудь, керуватися чимсь у житті, діях. (ТСУМ)

38 І хто не візьме свого хреста, і не піде за Мною слідом, той Мене недостойний.
(Матв.10:38)
24 Промовив тоді Ісус учням Своїм: Коли хоче хто йти вслід за Мною, хай зречеться самого себе, і хай візьме свого хреста, та й іде вслід за Мною.
(Матв.16:24)


10 лютого 2016 року сталася трагедія на одному із пропускних пунктів зони АТО. Як повідомили ЗМІ: "Не доїжджаючи контрольно-пропускного пункту, рухаючись окупованою територією, мікроавтобус з'їхав з основної дороги і наткнувся на вибуховий пристрій. Volkswagen Transporter, об'їжджаючи чергу машин на блокпосту, повністю проігнорував всі попереджувальні знаки про наявність мін і виїхав на узбіччя. Стався вибух. Загинуло троє осіб."

Відповідальні структури контролю за перепусткою людей в один голос стверджували, що головною причиною цього, - стало порушення правил перетину КПП, ну і "звичайно ж", - вина протиборчої сторони. Потрібно було строго триматися черги і слідувати по визначеному маршруту(при цьому ніхто не говорив про саму війну, як головну причину трагедії). А так, як транспорт з'їхав із дороги й попрямував за власним бажанням, то і "пожав" згідно ігнорування правил перетину та попереджень небезпеки.

Цей смертоносний випадок в черговий раз показує увесь жах цього світу і закликає людину звернути увагу на більш важливіші правила та попередження, що мають значення не тільки для нинішнього світу, а й для всієї вічності.

Писання зосереджене на тому, щоб людина була врятована від майбутнього засудження і вічних страждань завдяки благодатній жертві Ісуса Христа (Iван.5:24). Щоб кожна душа вибрала для себе шлях спасіння, а потім вірно йшла цією дорогою, не дивлячись ні на які перешкоди, біди, незручності і навіть страждання цього світу. Не відхиляючись ні вліво, ні вправо. Тільки один маршрут може надати справжнє щастя – це маршрут, прокладений Самим Господом. Суворе дотримання шляху слідування за Ісусом Христом, - є єдиновірним вибором у всіх моментах нашого життя і він є гарантом нашої безпеки у досягненні кінцевого пункту призначення.

Часто трапляється, що вибираючи "узбіччя" людина наштовхується на "міну", яка ранить, калічить, а інколи й убиває неслухняних. Тому-то так важливо "взяти" своє християнське життя і йти "нога в ногу" за Спасом. І щоб це було можливим, насамперед потрібно "зректися себе". Це означає повністю підкорити наше "Я" своєму Панові і віддати Йому всю владу у впорядкуванні життя, згідно волі Отця Небесного.

Тільки так можна виконати своє призначення на землі, як творіння Бога. Всякий інший напрямок просто смертельний. Тож будемо уважно йти за Господом, ступаючи точно у Його сліди, щоб бути слухняними дітьми Його і тим прославимо Бога за Його величну любов до нас.

Таким було наповнення служінь Церкви Христа Спасителя тієї неділі. Одне із таких проведених служінь відбулося і в селі, що ще має назву "Ленінське". Місцева церква дуже радо прийняла "наших" посланців, проявляючи християнську доброзичливість та щедру гостинність, яку виробляє в наших серцях Бог. Тому і славу за все підносили тільки Йому!


  Поділись цією новиною



Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Якому стилю музики ви віддаєте перевагу?
Всего ответов: 31

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0