chapaevka-church

"Квітнева" історія

13,03,16 Служіння Церкви Христа СпасителяНині у нашій країні відбувається, так би мовити, процес "декомунізації". Тобто повсюди назви міст, селищ, вулиць та всього іншого, що пов'язане із комуністичним минулим, замінюють на старі історичні назви чи імена, які мають більш прийнятну назву для теперішнього часу.

Не так просто відбувається ця процедура, бо не скрізь місцеві громади мають чітку ясність і єдність щодо нової назви. Комусь не подобається "рекомендоване", а дехто просто не хоче міняти звикле на щось інше.

Тієї неділі ми вирушили в с.Ленінське(2-ге відділення), щоб звершити священнодію Спомину й підбадьорити місцевих сестричок, а виявилося, що приїхали вже у село "Квітневе". Віднині так називається поселення де знаходиться "наша" церква Христова і не дивлячись на всі ці перипетії залишається незмінною і своєму покликанні перед Господом.

Коли дивишся на дані події, то виникає бажання також зробити щось схоже і в подальшому житті церкви, тепер уже, села "Квітневого". Якщо в державі планується, змінювати майбутню історію, де вже не буде всього, що нагадуватиме епоху комунізму і всіх його складових, то і в наступних літах церкви хочеться робити щось нове, що буде змінювати її тільки на краще. Про це ми говорили у зібранні, за це молилися та жваво обговорювали майбутні плани громади після служіння за обіднім столом.

І хоча мрієш бачити нову історію церкви зміненою на краще в її діяльності, та в одному, що не потрібно міняти її ні в якому разі, це – вірність Богу на кожному кроці життя. Як би не протікала історія церкви у своїх справах, всі вони мають "квітнути" тієї історією, що обов’язково принесе потрібний плід на славу Отця Небесного.

А у все ще Чапаєвці богослужіння пройшло за розкладом, де незмінно підносили Бога, даруючи Йому "квіти" свого серця в знак глибокої вдячності за Його незмірну любов, яка подарувала нам вічне спасіння у Христі.


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Якому стилю музики ви віддаєте перевагу?
Всего ответов: 31

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0