chapaevka-church

З надією у майбутнє

26,03,16 Дитячий семінарП'ять субот Дитячого семінару, що тримали цілий місяць головну увагу, зусилля і витрати церкви, завершено і завершено із великою насолодою від проробленої праці.

Біля сорока дітей кожної суботи занурювалися у чудовий світ біблійних історій, радісних розваг і "безкомпромісного" змагання за здобуття головного призу семінару. Діти ввесь час знаходилися у ритмі діючого процесу заходу. Вони між суботами наполегливо готувалися до чергового заняття, виготовляючи саморобки, читаючи розділи Книги Даниїла, вивчаючи вірші напам'ять до відповідних тем. Бо всім хотілося, щоб саме їхня команда перемогла.

А перемогла команда із назвою "Виноградна грона", яка практично лідирувала протягом всього семінару і тому тим більше було приємно вручати їм головний приз, бо вся їхня наполегливість та старання не пропали. Хоча ми переконані, що не пропали старання всіх діток, які взяли участь у семінарі, бо в їхніх сердечках посіяли зернята найважливішого плоду – Царства Божого.

Подяка всім учителям і лідерам, що з такою любов'ю і бажанням готували заняття й займалися із дітьми. Також всім, хто виконував організаційну та адміністративну роботу. Хто ввесь час молився за проведення даного заходу. Нехай Господь рясно благословить і всіх вас також!

Коли дивишся на все це, то отримуєш велику радість присутності дітей у церкві і відчуваєш міцну надію про її майбутнє. Адже зовсім невдовзі ці діти стануть Божими людьми і служителями в церкві. І від цього просто переповняється душа натхненням.

Тепер же просимо молитися за всіх тих діток і за продовження таких справ у церкві, бо вони не просто відповідають волі Бога, але й яскраво свідчать про Його благословення наочно.

Ну, а славу ж звичайно, за все і усю, віддаємо виключно Богу. Амінь!

Фото семінару


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Коли ви в останнє читали БІБЛІЮ?
Всего ответов: 50

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0