chapaevka-church

Умови та методи розуміння істин Божих

27,03,16 Богослужіння в Церкві Христа Спасителя33 І такими притчами багатьома Він їм слово звіщав, поскільки вони могли слухати.
34 І без притчі нічого Він їм не казав, а учням Своїм самотою вияснював усе.
(Мар.4:33,34)


ПРИТЧА - Оповідний літературний твір алегорично-повчального характеру. (ТСУМ)

Притчі Ісуса Христа, що містяться у 4-му розділі Євангелія від Марка, зображують відповідь на головне запитання людини: "Як в мене справи із Царством Божим", – тобто показують яке є наше серце у світлі Слова Божого.

На прикладі притчі про "Сіяча" Христос пояснив учням, що Чотири види ґрунту відкривають справжній стан серця людини і відповідні наслідки такого положення. Також вона закликає "спахати" грунт власного серця для великого і такого необхідного плоду. А ще вона показує, як працюють всі притчі(повчання) Господні у людині, що яскраво підтверджено у наступних притчах цього четвертого розділу.

Людину із "добрим ґрунтом" вони просвітлюють і збагачують (Мар.4:21-23). Коли вона не збагне Царства Божого і не прийме Його, то в майбутньому буде все більше віддалятися від нього. І навпаки – коли приймає, то й буде все більше зростати у пізнанні Бога та Його благословенні (Мар.4:24,25)

Той, хто має потрібний грунт серця для Господніх зерен, отримує й дієву силу Божу, що виробляє омріяний плід (Мар.4:26-29).

Тільки на такому грунті виростає те, що у світі здається найменш важливим, але насправді має безмежну цінність, - вічний затишок у Царстві Бога(Мар.4:30-32).

І все це зводиться до одного, – саме учні Христові отримують від Нього розуміння істин Божих та впорядкування власного життя по волі Його (Мар.4:33,34).

Про це проповідували у зібранні і славили Бога за Його велику милість і доброту, що стала такою близькою та зрозумілою усім християнам.

А ще Господь благословив Чапаєвське богослужіння гостями із церкви села Вознесенського. Рідні у Христі брати і сестри Вознесенського, разом із місцевими віруючими, поєдналися у єдиному пориві подяки Отцю Небесному за вічний порятунок і благословення у Сині Його. Амінь!


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Вам сподобався наш церковний сайт?
Всего ответов: 15

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0