chapaevka-church

Найцінніша коштовність

03,04,16 Служіння Церкви Христа Спасителя45 Подібне ще Царство Небесне до того купця, що пошукує перел добрих,
46 а як знайде одну дорогоцінну перлину, то йде, і все продає, що має, і купує її. (Матв.13:45,46)


Порівняння Ісуса Христа Царства Небесного із дорогоцінною перлиною красномовно підтверджує той факт, що коли людині відкрилося спасіння, вона готова на все заради володіння ним. Вона не відмовиться від нього не дивлячись ні нащо. Адже більш важливішого для її душі просто не існує.

І навпаки ті, що вважають безумством,- готовність віруючих на будь-які жертви заради єднання із Богом, лише підтверджують те, що спасіння від них, просто заховане. Вони не знають не лише його цінності, але й навіть про його існування, хоча не раз і чули розповідь про нього.

Сергій, що нині перебуває у нашому Реабілітаційному центрі, напевне відчув ту "Дорогоцінну Перлину" в серці своєму і тому не може не "кричати" про неї в знак глибокої вдячності Богу. В богослужінні у Чапаєвці він виконав пісню, в якій містилися такі слова:

Отдаю, отдаю, за жемчужину мою
Всё, что я успел скопить
Не понять, вам не понять, мне не страшно умирать
Когда Ты в руках моих
Отдаю, отдаю, свою душу продаю
За живительный глоток
Я не знал, я не знал, Ты всё то, что я желал
Я искал Тебя давно


Саме так говорить серце кожного християнина, хто насправді пізнав спасіння Христове. Хто отримав Його любов, яка перемагає все і смутку не приносить. Хто наповнюється силою Духа Його і повністю задоволений своїм багатством.

В зібранні ще лунали інші пісні прославлення Господа, а також була проповідь брата Дмитра Коваля на Книгу Євангелія від Марка, в якій також висвітлювалося вчення Христа через Його притчі.

І в зібранні дочірньої церкви села Кедина Гора концентрували увагу на безцінному дарі спасіння в Сині Божому та Його найбільшій платі за це і то зрозуміло, адже в першу неділю нового місяця ми завжди звершуємо священнодію Вечері Господньої.


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Коли ви в останнє читали БІБЛІЮ?
Всего ответов: 50

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0