chapaevka-church

Велич віри

10,04,16 Ювілей у Чорнобаї28 Тоді відповів і сказав їй Ісус: О жінко, твоя віра велика, нехай буде тобі, як ти хочеш! І тієї години дочка її видужала. (Матв.15:28)

Тієї неділі ми мали привілей бути на святкуванні 20-ї річниці церкви у смт. Чорнобай. Із цією церквою ми справді дуже тісно поєднані і тому запрошення на урочисте зібрання ми сприйняли із великою радістю.

Найперше ми є "Одновірці", бо сповідуємо єдине віровчення і поклоняємося одному Богу. По-друге, ми належимо до одного Всеукраїнського, Обласного і навіть регіонального об'єднання ЄХБ, що зумовлює нас спільно служити єдиному Господу. А ще ми просто "однолітки" і восени ми так само будемо святкувати 20 благословенних років у Чапаєвці. Та найголовніше те, що ми є діти Одного Батька і як наслідок, - рідні брати і сестри у Христі. Все це по-особливому підносило дух в ході всього служіння і серце наповнялося досконалою радістю за "рідню" у Чорнобаї.

Було багато привітань від гостей, що також завітали на свято. Дарували подарунки, бажали і надалі триматися Біблійних принципів та молилися за церкву-ювілярку. А ще сконцентрували увагу на важливості твердої віри, яка була основою впродовж всіх років і яка повинна бути такою, щоб її схвалював Христос, як Він це зробив жінці, що прийшла до Нього з проханням зцілення дочки. Її віру Він назвав "великою".

"Яка вона, "велика" віра? – слід запитати себе кожному і проаналізувати її в собі", - з такими словами звернувся Обласний пресвітер Черкаської області Василь Миколайович Фурта до аудиторії, а потім детально розповів про неї у світлі Слова Божого. У своїй проповіді брат Василь визначив чотири основних складових, що має "велика" віра. Це те, що:

1. Вона вірить у велику Божу милість. А отже кожен може отримати від Творця Його доброту.
2. Вона вірно направлена. Орієнтована у всьому лише на Бога і не на що-небудь інше. Тільки у Творці потрібно шукати допомоги і відповіді на всі запитання життя.
3. Вона є наполеглива. Життя не може бути без проблем і саме наполегливість у отриманні помочі тільки від Бога, приносить потрібний результат.
4. Вона завжди смиренна. Тиха, спокійна, покірна. Чим більша віра, тим більше й смирення вона проявляє. "Так, як хочеш Ти, Господи!" – вона говорить у всіх моментах життя і особливо у часи випробувань.

Таку віру мала не тільки та жінка, що отримала схвалення й милість від Господа, але й церква у Чорнобаї, адже завдяки своїй вірності та посвяті у всьому Богу, вона не тільки проіснувала ці 20 років, але й вочевидь дуже зросла, що є яскравим свідченням Божого вподобання.

Тож задаймося і всі ми цим запитанням, заданим Обласним пресвітером в кінці своєї проповіді: "А, як би Бог оцінив мою віру?"


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Чи являється для вас молитва перед їжею чимось особливим?
Всего ответов: 49

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0