chapaevka-church

Незворотній механізм

01,05,16 Великоднє богослужіння Церкви Христа Спасителя22 Бо так, як в Адамі вмирають усі, так само в Христі всі оживуть, (1Кор.15:22)

З моменту гріхопадіння людини (Бут.3:19), всяка душа стала смертною, тобто має обов'язковий кінець свого земного часу. Окрім того гріхопадіння принесло людині й всі біди, що вона тільки може отримати у житті. І все це є незворотнім механізмом, якби їй не хотілося уникнути цього.

Навіть, не зробивши жодного гріха, людина не може самостійно ввійти у присутність Бога для вічного життя, бо має непридатну для цього гріховну природу від моменту свого народження на землі (Пс.50:7). Тому кожен народжений в тілі приречений на смерть і не тільки тілесну, але що більш трагічно - духовну.

Проте люблячий й милостивий Бог подарував Своєму творінню інший механізм, що приносить в результаті вічне життя. І цей механізм працює лише в тих, хто знаходиться в Ісусі Христі.

Для прикладу можемо взяти звичайне народження людини у певній країні. Навіть якщо батьки немовляти не є громадянами цієї держави, але дитя народилося там, то воно має всі законні підстави стати повноцінним її громадянином. Біблія відкриває нам, що подібним чином проходить процес спасіння чи покарання вічної душі людини. Якщо вона буде знаходитися в гріховнім середовищі то разом із ним і буде отримувати наслідки свого стану. І навпаки, якщо вона міститься в святості, то і відповідне отримає. Всякий хто є в Господі воскресне свого часу, як воскрес Він майже 2000 років тому і є живий нині й вічно!

Тієї неділі ми святкували Воскресіння Ісуса Христа, що є завжди особливий момент для всякої церкви Божої, адже Його воскресіння, – це фундаментальна істина на якій збудоване християнство і Божий план відносно вічного життя людини.

Пасха завжди відзначається великою радістю та визначним благоговінням. Всі по-особливому схиляються перед Спасом за Його жертву на Голгофі і щиро дякують та каються перед Ним за своє життя. Ось і цього разу двоє молодих хлопців, під дією Духа Святого, визнали свої неправди перед Богом і церквою та попросили Христа прийняти їх до Себе, щоб знаходитися саме в Ньому і розділити разом з Ним належне Йому життя вічне, а також віднині лише прославляти Його.

Після богослужіння ж, за доброю нашою традицією був церковний пікнік, де ми могли продовжити радіти воскресінню Господа й розділи даровану Ним їжу з усіма присутніми.

І звичайно ж за все підносили славу лише Богові. Амінь! ФОТО ПАСХИ 2016


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Чи являється для вас молитва перед їжею чимось особливим?
Всего ответов: 49

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0