chapaevka-church

Притулок "непотрібних" людей

07,05,16 Регіональна пасторська зустріч у Чапаєвці3 Він очеретини надломленої не доломить, і ґнота тліючого не погасить, буде суд видавати за правдою. (Iс.42:3)

В переважній більшості відношення до людей із вадами здоров'я, залежністю від шкідливих звичок чи просто знедолених у світі є зневажливим. Він(світ) не хоче брати на себе тягар чиїхось проблем і мати від того зайвий клопіт. Тим більше, що піклування про таких людей пов'язане із чималими труднощами та малоприємними речами. А ще гірше те, що до них часто відносяться і з огидою та презирством. Одним словом такі люди є просто не потрібними.

Але зовсім не таке відношення до них Бога і Церкви Його. Господь не дивиться на вид проблеми людини і закликає всіх без виключення навернутися до Нього за отриманням необхідної втіхи: "28 Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою!" (Матв.11:28). Церква Господня завжди виявляє нужденним свою допомогу всім, чим може це зробити. Не рідко серед помісних церков зустрічаємо самі різні види соціального служіння, що мають за мету поміч саме страждальцям.

Розвивати служіння реабілітації при церквах, - було одним із питань обговорення на Регіональній зустрічі служителів церков Золотоніського регіону ВСЦ ЄХБ Черкаської області. В тісному спілкуванні братів було прийнято рішення поєднати зусилля нині двох існуючих "Центрів реабілітації" воєдино, щоб більше розширити це служіння в регіоні та допомогти один одному в більш ефективному служінні. Якщо світу і не потрібні чиїсь проблеми, то в Церкві Божій кожен може знайти щасливий притулок для своєї душі, бо одне із завдань Церкви полягає саме і в тому, щоб служити невіруючим людям (Матв.22:39).

Також одним із важливих моментів зустрічі було об'явлення молитовних потреб церков, які записали і які будуть розіслані кожному пастору, щоб вони молилися один за одного.

А ще було невимушене братерське спілкування на такому собі пікнічку, що правда його довелося проводити у середині приміщення через дощ, що рясно поливав землю того дня.

Думаю, що Господь так само рясно "полив" Своїм благословенням кожного учасника тієї зустрічі, щоб він отримав необхідне підбадьорення та ідеї для подальшого служіння і слідування за Ісусом Христом, Який приймає кожного, хто прийшов до Нього із своєю "бідою".
Фото зібрання


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Як вам новий дизайн нашого сайта
Всего ответов: 43

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0