chapaevka-church

Не пропустити важливого

08,05,16 Служіння Церкви Христа Спасителя20 Бо де двоє чи троє в Ім'я Моє зібрані, там Я серед них. (Матв.18:20)

Ми не можемо точно знати де знаходився Хома, коли воскреслий Ісус Христос вперше з'явився учням Своїм (Iван.20:24). Можемо лише припускати, що він був зайнятий тим чи іншим, бо Біблія цього не описує. Але точно ми можемо зробити висновок, що через свою відсутність Хома позбавився бути учасником величного першого явлення воскреслого Господа і слухання Його слів. А ще погодитися із істиною, що як багато можна пропустити у своєму житті!

Трапляється, що члени церкви не завжди приходять у зібрання церкви. Одні вважають, що треба приходити лише у Недільні богослужіння, а бути учасником Біблійних занять серед тижня є не дуже важливе. Інші нехтують зібрання братерського спілкування і вважають за більш приємне інші компанії. А деякі взагалі приходять раз на місяць, а то й того рідше тільки на свята. І це жахлива помилка, адже не можна не погодитися із тим, що на кожному із зібрань є присутній Господь і то є зустріч із Ним найперше (Матв.18:20). А коли зустрічаєшся із Спасом, то Він не залишає без Свого збагачення кожного, хто до нього прийшов. Через всі види зібрань в Ім'я Його відбувається благословення Христове дією Духа Святого. І навпаки особиста відсутність у зібраннях церкви нищить віру християн. Будьмо впевнені, що Фома не сказав би "не вірую!", коли б не пропустив тієї зустрічі із Христом! Його недовіра стала нині об'єктом для багатьох насмішок і безумовно не робить Хому прикладом правдивої віри.

А ще більш жахливим може стати пропуск того зібрання, на якому можна отримати спасіння. Тобто це відноситься до тих, хто ще не пізнав Ісуса Христа, як свого особистого Спасителя і Господа життя. Багато-хто думає, що "ще встигну", або "іншим разом", ось так вийшло і з одним чоловіком, якого запрошували на зібранні у селі Квітневому, куди ми за розкладом поїхали проводити "Спомин". На нашу пропозицію піти в зібрання він відповів: "я краще погуляю і почекаю вас на вулиці". Жаль дивитися на тих, хто не хоче йти на зустріч із Богом, адже можна у такий спосіб не тільки пропустити важливі благословення для життя, а і саме життя в повному його розумінні.

Ще в ту неділю ми змогли завітати на служіння у село Вознесенське, щоб розділи радість прославлення Бога із місцевими християнами, а також із обласним пресвітером Фуртою Василем Миколайовичем, що того дня відвідав дану церкву з підбадьоренням та вирішенням структурних питань громади.

В Чапаєвці ж так само кожен присутній у богослужінні міг чути Боже Слово, - Його звернення до людини, а також виявляти Йому честь і своє поклоніння в знак глибокої вдячності за все, що Він зробив та робить для нас кожного дня!


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Чи являється для вас молитва перед їжею чимось особливим?
Всего ответов: 49

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0