chapaevka-church

Постійне народження

15,05,16 Богослужіння Церкви Христа Спасителя17 Усяке добре давання та дар досконалий походить згори від Отця світил, що в Нього нема переміни чи тіні відміни.
(Як.1:17)


"Я маю два телефони із двома різними операторами мобільного зв'язку. Один оператор – англійський, інший – український. Українською "мобілкою" я користуюся лише тоді, коли приїжджаю до України, а ввесь час в Англії вона відключена. Кожного разу, перед тим, як їхати до своєї української сім'ї, я ставлю на "зарядку" той телефон, щоб відновити силою його батарею. І ось коли він вмикається(в Англії), надходить СМС із надписом: "Вітаємо Вас в Англії". А коли прилітаємо із Джанет до України, то відразу отримуємо інше повідомлення: "Вітаємо Вас вдома!" Це чудово скрізь почуватися, як вдома! І таке відчуття ми маємо завдяки тому, щоб Бог зробив нас однією Його сім'єю! Що одного разу Він народив нас, коли ми прийняли Його благодать в Ісусі Христі! " - ось таку історію розповів пастор Джон Хенді, коли говорив у недільному зібранні церкви.

А в день їхнього прибуття ми чекали їх з нетерпінням, бо давно вже не бачилися і дуже заскучали один за одним. Як за часом вони вже під’їжджали до Чапаєвки, я виніс стільця на вулицю і сів дожидати дорогих гостей там. А коли вони приїхали, то після чисельних обнімань і поцілунків, Джанет мене запитала: "Пастор Сергій, ти давно нас тут чекаєш? Дев'ять місяців", - пожартував я.

Між попереднім і теперішнім візитом Джона і Джанет Хенді минуло справді 9 місяців. Це звичний термін для вагітності жінки, щоб виносити і потім народити дитину. Факт народження сповіщає про появу чогось нового, чого раніше не було. Колись кожен просто з'явився у цьому світі. Одного разу Бог нас народив у Христі(Iван.1:12-13). Нині Він народжує багато нових речей у нашому житті, як наприклад і цю нову зустріч із давніми нашими друзями і рідними у Господі братом Джоном і сестрою Джанет.

Саме Бог народжує в нашому розумі і в наших серцях нові бажання змінювати своє відношення до Його волі, записаній у Біблії. Кожного разу, коли людина є в зібранні церкви, вона зустрічається із цією дією. Коли слухаємо проповідь, пісні, вірші, свідчення, - все це не просто виступ певних людей, але звернення Творця до людини і Батька до чад Своїх. І дуже важливо в такі момент не робити затверділим серце до Божого поклику, але приймати його в істині й чинити відповідно, щоб тим прославити Христа за спасіння Його. Бо тільки так можна бути вдячним Отцю Небесному за Його незмірну любов до нас.

Без сумніву, щоб Господь народжував такі прагнення в душах присутніх і в зібранні Церкви Христа Спасителя тієї неділі, коли проповідував п. Джон і Саша Пономаренко, коли лунало багато пісень і молитов до Бога Всевишнього. Це можна було вочевидь спостерігати за атмосферою служіння та братським спілкуванням після нього.


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Що б Ви хотіли, щоб ми добавляли на сайт?
Всего ответов: 20

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0